League of Legends League of Legends Haberleri

Forg1ven H2K ile sözleşme imzaladı

Avrupa sunucusunun en iyi nişancısı olarak gösterilen Forg1ven, H2K ile resmi sözleşmeyi imzaladı. Oyuncu, 2016 LCS sezonunda H2K forması altında mücadele verecek. Yıldız oyuncu, son olarak Intel Extreme Masters Cologne turnuvasında H2K takımında Odoamne, Jakos, Ryu ve Vander ile beraber oynamıştı.

Geçtiğimiz mevsim Gambit Gaming’de mücadele eden yıldız nişancı, takımda aradığını bulamamıştı. Riot Games tarafından ceza alan oyuncu, Gambit ile playoff’ta oynayamamıştı. Sezon bittikten sonra oyuncunun League of Legends’ı bırakıp Heroes of the Storm oynayacağına dair dedikodular çıksa da, oyuncu, IEM Cologne turnuvasında H2K ile oynayacağını açıklamıştı. Bu turnuvada yarı finalde elenen H2K, gösterdiği performansla LCS için umut vermişti. Takımın geneline baktığımızda tüm rollerdeki oyuncuların oldukça yetenekli olduğunu görüyoruz. Roccat’te oldukça iyi işler çıkartan Vander ile sinerjisini arttırdığı takdirde, Forg1ven’ın 2015 Bahar Mevsimi’nde SK Gaming ile ortaya koyduğu performansı tekrar izleme şansına sahip olabiliriz.

Forg1ven’ın performansını incelediğimizde oyuncunun stilini az da olsa değiştirdiğini görüyoruz. Agresifliğinden bir şey kaybetmeyen oyuncu, takım oyununa artık daha fazla önem veriyor. Gambit’teki performansı içler acısı iken, H2K takımnda büyük işler başarma potansiyeline sahip. Bundaki en önemli etken ise şüphesiz koç Pr0lly’nin katkısı. Yıldız oyuncunun saygısını kazandığı söylenen koçun oyuncunun performansında etkisi oldukça büyük olacaktır. Doğru koçla Batı’nın en iyi nişancısı olma potansiyeline sahip Forg1ven’ın H2K kariyeri oldukça başarılı geçebilir.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir