League of Legends League of Legends Haberleri

Forg1ven ve Hybrid Origen’e transfer oldu

EU LCS’te transfer heyecanı dinmek bilmiyor. Zven ve Mithy’nin Origen’den ayrılıp G2’ye transfer olmasından sonra takımın alt koridoru belli oldu. Geçtiğimiz mevsimi H2K’de geçiren Forg1ven ve G2’nin yıldız destek oyuncusu Hybrid, Origen’e transfer oldu. 

origen kadro

EU LCS’in güçlü takımları arasındaki transfer hareketliliği bugün son buluyor. Alt koridor ikilisini takımdan gönderen Origen, Forg1ven ve Hybrid’i transfer etti. Geçtiğimiz mevsim performansının altında mücadele eden takım, tercihini bu iki oyuncudan yana kullandı. H2K’de harika bir mevsim geçiren fakat playofflarda istediği başarıyı yakalayamayan Forg1ven, mevsim bittikten sonra League of Legends’a bir süre ara vereceğini açıklamıştı. Askerlik görevini erteletmeyi başaran yıldız nişancı, tercihini Origen’den yana kullandı.

Team SoloMid’te destek oyuncu denemelerine katılan Hybrid de tercihini Origen’den yana kullandı. Harika Braum oyunları ile tanınan Hybrid, Avrupa’da takım arayan en iyi destek oyunculardan birisiydi. G2’nin başarısında büyük pay sahibi olan oyuncu, takımda shotcaller görevini de yerine getiriyordu. Yeni takımındaki shotcaller görevini de üstlenecek gibi gözüken Hybrid’in nasıl bir performans göstereceği büyük merak konusu.

İstediği başarıyı bir türlü yakalayamayan Forg1ven ise son bir yılda böylece dört farklı takımda oynamış olacak. SK Gaming ile Dünya Şampiyonası’na katılan oyuncu, Gambit Gaming’de mücadele etmiş, fakat Riot Games tarafından yasaklanınca playofflarda oynayamamış ve hayal kırıklığı yaşamıştı. Yeni H2K kadrosuna oldukça iyi bir şekilde uyum sağlayan Forg1ven, H2K ile de başarıya ulaşamadı. 2016 Yaz Mevsimi’nde Origen’de mücadele edecek olan oyuncunun mekanik ve oyun görüşü olarak hala Batı’nın en iyileri arasında olduğunu belirtelim.

Son olarak takımın kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Soaz
  • Ormancı: Amazing
  • Orta Koridor: PowerOfEvil
  • Nişancı: Forg1ven
  • Destek: Hybrid
League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir