League of Legends League of Legends Haberleri

Forg1ven takım aradığını açıkladı

Batı dünyasının en iyi nişancılarından birisi olarak gösterilen ve LoL topluluğunun asi çocuğu olarak görülen Forg1ven, Facebook üzerinden yaptığı açıklama ile takım aradığını duyurdu. Yıldız oyuncu herhangi bir lig tercihi olmadığını, Yükselme Ligi’nde dahi oynayabileceğini de sözlerine belirtti.

Geçtiğimiz mevsim başında H2K’den Origen’e transfer olan başarılı oyuncu sonradan bu takımdan da ayrılmış, mevsim bitiminde H2K’de Freeze’in elindeki rahatsızlıktan dolayı takıma geri dönmüştü. H2K ile 2016 Dünya Şampiyonası’na katılan oyuncu, takımın Yarı Final’e yükselmesinde de büyük rol oynadı. C grubunda mücadele eden H2K ilk haftayı 1 galibiyet 2 mağlubiyet ile kapatsa da ikinci hafta hiçbir mağlubiyet almadan grup aşamasını tamamlamış ve Çeyrek Final’e yükselmişti. Burada Albus Nox Luna’yı da 3-0 gibi net bir skor ile geçen H2K, Yarı Final mücadelesinde Samsung Galaxy’ye elense de turnuvayı başarılı bir şekilde belirtti.

Agresif oyun tarzı ve başarıya aç mentalitesi ile Batı dünyasında kendisine yer edinen oyuncu, mekanik olarak Avrupa’nın en iyi nişancılarından birisi. Hemen hemen her mevsim takım değiştiren Forg1ven, daha önce Copenhagen Wolves, Gambit, SK Gaming ve Origen gibi takımlarda da forma giydi. Hemen hemen her takımda takım arkadaşları ile problemler yaşayan ve “toksik” biri olarak tanınsa da tüm bu davranışını başarıya odaklandığı için gerçekleştiren Forg1ven’ın bir sonraki durağının neresi olacağı oldukça merak konusu. Doublelift’in TSM’de bir mevsim ara verdiğini açıklamasından sonra topluluk tarafından TSM’e gidebileceği konuşulan oyuncu H2K’de de kalabileceğini belirtti.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir