League of Legends League of Legends Haberleri

Freeze H2K’den ayrıldı

Mayıs ayında H2K takımına transfer olan yetenekli nişancı Freeze, takımdan ayrıldığını açıkladı. Twitter üzerinden bir duyuru yapan oyuncu, tekliflere açık olduğunu ve bileğindeki problemin tamamıyla ortadan kalktığını da belirtti.

EU nişancıları arasında en iyilerden birisi olarak gösterilen Freeze, H2K takımından ayrıldı. Mayıs ayında Renegades takımından H2K’ye transfer olan oyuncu yetenekli olmasına rağmen iyi bir takımla beraber oynayamadığı için kendisini gösteremeyen biri olarak biliniyordu. H2K’ye transferi oyuncunun hayranları tarafından memnuniyetle karşılansa da, sağlık problemleri Freeze’e oyununu bir üst seviyeye taşımak konusunda engel oldu. Bileğindeki problemden dolayı EU LCS playofflarında oynayamayan oyuncu, Forg1ven geldikten sonra da H2K’de şans bulamadı ve 2016 Dünya Şampiyonası’na takım ile birlikte gitmesine rağmen forma giyemedi.

H2K’ye katıldığından itibaren de kendisini gösteremeyen oyuncunun bir sonraki durağının neresi olacağı ise merak konusu. Daha önce Nynjas in Pyjamas, Copenhagen Wolves ve Renegades takımlarında performans gösteren oyuncu, özellikle de NA LCS’te mücadele ettiğinde Renegades’in en istikrarlı ve en iyisi olarak gösteriliyordu. Yeteneğinin harcandığı konusunda herkes hem fikir olsa da, oyuncunun profesyonel hayatında H2K’den daha iyi bir takıma transfer olması önümüzdeki dönem için oldukça zor gözüküyor. Bileğindeki problemden dolayı takımların Freeze’i transferi konusunda ikinci defa düşünecek olması ise oyuncunun hayranları için oldukça üzücü bir durum.

H2K takımında ise nişancı koltuğu hala boş duruyor. Forg1ven’ın takıma geri dönüp dönmeyeceği henüz meçhul olsa da, genel kanı oyuncunun farklı teklifleri değerlendireceği ve yine takım değiştireceği yönünde.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir