League of Legends League of Legends Haberleri

Freeze ve Hatrixx, Tempo Storm’a transfer oldu

Hearthstone’daki başarıları ile tanınan Amerika merkezli Tempo Storm, önümüzdeki mevsim NA CS’de mücadele etmek üzere Freeze ve Hatrixx’i transfer etti. ESPN’in haberine göre takım Dream Team’in CS’deki yerini satın alarak ligde mücadele edecek.

Batı League of Legends dünyasının kariyer bakımından en büyük hayal kırıklıklarından birisi olan Freeze, önümüzdeki mevsim Tempo Storm forması giyecek. Hem NA hem de EU LCS liglerinde forma giyen tecrübeli nişancı, son olarak H2K’de oynamıştı. Potansiyel ve yetenek bakımından oldukça iyi olan oyuncu, H2K’de oynadığı süre içerisinde de kendisini gösterememişti. 2016 Yaz Mevsimi sonuna doğru bileğinden sağlık problemleri yaşayan oyuncu, formayı Forg1ven’a kaptırdıktan sonra bir daha maça çıkamamıştı. Mevsim sonunda takımdan ayrıldığını açıklayan Freeze, bileğindeki problemin de tamamıyla ortadan kalktığını ve takım aradığını duyurmuştu.

Oyuncunun kariyeri sağlık probleminden dolayı parlak görünmese de, Freeze’in şansını NA CS takımında denemek istediği anlaşılıyor. Ninjas in Pyjamas, Copenhagen Wolves ve Renegades gibi takımlarda da oynayan oyuncunun nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Öte yandan Tempo Storm’un yeni orta koridor oyuncusu ise oldukça tanıdık bir isim. 2016 sezonu başında HWA’ya transfer olan Hatrixx, yıl sonunda yerini GodBro’ya bırakmış ve organizasyondan ayrılmıştı. Ligimizin en iyi orta koridor oyuncularından birisi olarak gösterilen Hatrixx’in tek problemi ise karar verme mekanizmasındaki eksikliklerdi. Yaptığı küçük hatalar oyuncuyu “tilt” olmaya iterken, Schalke 04’ün gerçekleştirdiği scout etkinliğinde Hatrixx’in kendisini bu konuda da geliştirdiğini gördük.

Freeze ve Hatrixx’i EU’dan transfer eden Tempo Storm, NA CS 2017 Bahar Mevsimi’nde takımında üç tane Amerikalı oyuncu bulundurmak zorunda. Kadronun geri kalanı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir