League of Legends League of Legends Haberleri

G2, EU LCS’te 1. hafta maçlarına Send0o ve loulex ile çıkacak

EU LCS’in son şampiyonu G2 Esports, üst koridor ve orman pozisyonlarındaki oyuncularına ailelerine ziyaret etmesi için izin verdi. Takım, sitesinden yaptığı açıklama ile EU LCS 2017 Yaz Mevsimi 1. hafta maçlarında Send0o ve loulex ile çıkacağını duyurdu. 

MSI 2017’de Final’e kalarak Avrupa’nın gururu olan G2, SK Telecom T1 karşısında oldukça iyi ve disiplinli bir oyun sergileyerek herkesin takdirini kazanmıştı. Serinin 3-0 bitmesi beklenirken G2 SKT’den 1 maç çalmayı başardı ve geri kalan mücadelelerde de belirli bir seviyede oynayabildiğini gösterdi. Takımın bu başarısı kolektif bir kazanç olmasına rağmen oyuncuların bireysel anlamda da harika işler çıkardığından bahsetmek gerekiyor. Orta koridorda Perkz’ün performansı Faker’ın hemen hemen her maçta koridorunu kaybetmesine neden olurken, orman rolündeki Trick ise EU LCS’teki performansını Vadi’ye yansıtmıştı.

Geçtiğimiz yıl MSI öncesi “tatil” yaparak turnuvaya yeteri kadar çalışmayan G2’nin bu yıl çok daha iyi bir şekilde hazırlandığı biliniyor. MSI’ın henüz bir hafta önce bitmiş olması ve EU LCS’in de kısa bir süre başlayacak oluşu, takım oyuncularının aileleri ile yeteri kadar vakit geçirememesine neden oluyor. G2 yönetimi de Koreli oyuncuları Expect ve Trick’e aileleri ile zaman tanımak için iki haftalık bir süre verdi. Organizasyon, oyuncuların olmadığı ilk hafta karşılaşmalarına Send0o ve loulex ile çıkacak.

İspanya Ligi’nde kendini kanıtlayan Send0o, oldukça iyi bir üst koridor oyuncusu olarak biliniyor. Loulex ise herkesin yakından tanıdığı, birçok LCS takımında tecrübesi bulunan bir oyuncu. En iyi dönemlerini H2K’de geçiren loulex, son olarak 2017 Bahar Mevsimi’nde EU CS’de Schalke 04 ile mücadele etmiş fakat finallerin ilk ayağında Misfits Academy’ye yenilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir