League of Legends League of Legends Haberleri

Galakticos, orta koridora Swing’i transfer etti

Şampiyonluk Ligi’nde sıkıntılı bir dönem geçiren Galakticos, kadrosunda değişiklik yapmaya devam ediyor. Ligin son sırasında yer alan ekip orta koridora Swing’i getirdi.

Tüm takımların yıldız oyuncu transferleriyle bomba gibi girdiği 2018 Kış Mevsimi’nde mütevazı kadrosuyla boy gösteren Galakticos, iyi geçirdiği ilk haftanın ardından üst üste yenilgiler almaktan kurtulamadı. Rakipleri orta koridorlarını Koreli isimlerle doldururken, genç Backlund ile anlaşma sağlayan ekip, ligimizin Koreli oyuncusu bulunmayan tek takımı konumundaydı. Geride bırakılan dört hafta sonrasında Galakticos bu ısrarından dönmüş ve Neo’yu transfer etmişti. Şimdi ise takımın yeni hamlesi orta koridora Koreli genç yetenek Jaeyong “Swing” Hwang’ı getirmek oldu.

İlk haftaki galibiyetlerin devamı gelmeyip işler sarpa sarınca orman pozisyonunda değişiklik yapma kararı alan Galakticos, İskandinav yıldızı Viking ile yollarını ayırıp, Styllee’yi kadrosuna katmıştı. Ancak oynadığı maçlarda takımına herhangi bir şey katmayan Danimarka’lı oyuncunun Türkiye macerası kısa sürmüştü. Sonraki hafta YL’de mücadele eden Macro Maniacs’ın Koreli ormancısı Neo’yu takıma getiren GAL, süper haftayı da puansız kapatınca bir değişikliğe daha gitme ihtiyacı duydu. Orta koridorda takımına ekstra bir şey veremeyen Backlund ile yollarını ayıran ekip, buraya Koreli Swing’i getirdi. Bu değişikliğin takıma neler katacağını yarın göreceğiz. Çaylak oyuncunun ligimizde patlama yapma potansiyeli mevcut.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir