League of Legends League of Legends Haberleri

H2K’nin 2017 kadrosu belli oldu

EU LCS’in en başarılı ekiplerinden birisi olan H2K, 2017 sezonunda takımda forma giyecek oyuncuları duyurdu. Daha önce Jankos ve Odoamne ile sözleşme yenileyen ekip, orta koridoruna Fnatic’ten Febiven’i getirdi. Takımın açıklanmayan rolleri alt koridor ve desteğe ise iki Koreli oyuncu Nuclear ve Chei transfer edildi. 

2016 sezonunu dalgalı bir şekilde geçiren H2K, 2017 sezonu için takımı iki Koreli ile güçlendirmeyi planlıyor. Hali hazırda stabil ve istikrarlı bir üst koridor-orman ikilisi ile yoluna devam eden ekip, orta koridorda 2015 yılında KT’den transfer ettiği Ryu ile yollarını ayırdı ve Fnatic’in yetenekli orta koridor oyuncusu Febiven’i transfer etti. Bakıldığında önemli bir değişiklik olan Febiven transferi, takımı daha da güçlü bir konuma getirdi.

Geçtiğimiz gün destek oyuncusu Vander ile yollarını ayıran H2K, boşalan alt koridora ise Koreli oyuncular transfer etti. Geçtiğimiz yıl SBENU Sonicboom takımında oynayan yetenekli oyuncu Nuclear nişancı pozisyonuna getirilirken, Jin Air Green Wings takımından ise destek oyuncusu Chei transfer edildi. Sinerjinin yüksek olması gereken yer olan alt koridora iki Koreli’yi getiren organizasyonun lisan problemini aştığı takdirde EU LCS Şampiyonluğu için en büyük adaylardan birisi olacağını söylemek mümkün. Nuclear-Chei ikilisinin İngilizce seviyeleri hakkında bir bilgi verilmezken, takımın bu transferleri hala Riot Games onayından geçmedi. Worlds 2016’da Yarı Final’e kadar yükselmeyi başaran H2K’yi daha parlak bir 2017 yılı bekliyor gibi gözüküyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir