League of Legends League of Legends Haberleri

H2K, Odoamne ve Jankos ile sözleşme tazeledi

EU LCS’in başarılı takımlarından H2K, takımın en önemli iki ismi Odoamne ve Jankos ile sözleşmesini 2017 sonuna kadar uzattı. Takım Facebook üzerinden bir açıklama yaparken Ryu ve Vander’in de H2K’de kalması bekleniyor.

Kurulduğundan itibaren en başarılı yılını geçiren H2K, 2017 için kadrosunu bir arada tutmak istiyor. EU LCS 2016 Yaz Mevsimi’ni istikrarsız bir şekilde geçirmesine rağmen mevsim finallerinde iyi bir performans gösteren takım, Worlds 2016’ya katılmaya hak kazanmış ve C grubunda mücadele etmişti. INTZ, EDG ve AHQ takımları arasından sıyrılarak gruptan birinci olarak çıkan takım, çeyrek finalde Albus Nox Luna ile karşılaşmış ve rakibini 3-0 ile geçerek yarı finale yükselmişti. Geçtiğimiz yıl Fnatic ve Origen’in bu başarısını tekrarlayan H2K, yarı finalde Samsung Galaxy’ye yenilmesine rağmen hayranlarının takdirini toplamıştı.

Worlds 2016’da takım olarak iyi bir oyun ortaya koyan H2K’de öne çıkan iki isim Jankos ve Odoamne’ydi. Özellikle grup aşamasının ikinci haftasında yıldızlaşan Jankos, herkesin beklentilerini karşıladı ve takımını Forg1ven ile çeyrek finale taşımayı başarmıştı. Çeyrek finalde ise Odoamne’nin şovu vardı. ANX karşısında H2K’yi tek başına taşıyan oyuncu takımının yarı final bileti almasında büyük paya sahipti.

Roccat’ten ayrıldıktan sonra H2K’de kendisine yeni bir yuva bulmuş gibi gözüken Jankos, şu anda EU LCS’in en iyi ormancılarından birisi olarak gösteriliyor. Üst koridor oyuncuları geçtiğimiz yıl metadan dolayı çok fazla ilgi görmese de H2K’nin en istikrarlı oyuncusu olan Odoamne’nin 2017 yılında performansını daha da arttırılması bekleniyor. H2K takımında şu an Odoamne ve Jankos bulunurken Ryu ve Vander’ın da sözleşme uzatması bekleniyor. Takımın nişancı koltuğuna kimi oturtacağı ise henüz belirsiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir