League of Legends League of Legends Haberleri

H2K’in kadrosu belli oldu

EU LCS ekiplerinden H2K Gaming, 2018 yılı için oluşturduğu yeni kadrosunu YouTube üzerinden paylaştığı bir video ile duyurdu.

Liglerin başlamasına kısa bir süre kala takımlar yavaş yavaş kadrolarını şekillendiriyor. Yeni sezonda kendilerini temsil edecek isimleri belirleyen takımlar antrenmanlara başlarken, bu konuda geri kalan ekipler ellerini olabildiğince çabuk tutmaya gayret gösteriyor. Geçen yaz normal sezonu grubunda ilk sırada tamamlayan H2K, playoff’larda karşılaştığı G2’ya yarı finalde yenilerek şampiyonluk şansını elinden kaçırdı. Ardından 3.’lük maçında da Fnatic’e boyun eğen H2K, mevsimi lig dördüncüsü olarak tamamladı. Worlds’e katılma adına da şansı yaver gitmeyen ekip, regionals finalinde yine Fnatic’e boyun eğerek turnuvayı evinden izlemişti.

Bu sezona iddialı girmek isteyen H2K Gaming, yeni kadrosunu taraftarlarıyla paylaştı. Ancak oyuncuların istenen düzeyde isimler olmadığını ve yeni sezon kadrosunun hayal kırıklığı olduğunu şimdiden söyleyebiliriz. Üst koridorda SmittyJ ile el sıkışan H2K, ormana tecrübeli isim Santorin’i getirdi. Orta koridor için Caedrel ile anlaşan H2K, alt koridorda ise geçen sezon Beşiktaş’ta forma giyen Sheriff ve Sprattel’e şans verdi. Rakiplerine göre daha mütevazı bir kadro kuran H2K Gaming’in gelecek sezonki performansı oldukça merak ediliyor.

  • SmittyJ
  • Santorin
  • Caedrel
  • Sheriff
  • Sprattel

1 Comment

  • Engin 15 Aralık 2017

    Çöp2K

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir