League of Legends League of Legends Haberleri

H2K’nin IEM Cologne kadrosu belli oldu

Gelecek hafta düzenlenecek Intel Extreme Masters Cologne turnuvasına katılmaya hak kazanan H2K Gaming, turnuvaya katılacağı kadrosunu duyurdu. Kadro bir çok kaliteli oyuncunun yanı sıra Batı’daki en yetenekli nişancı olan Forg1ven’ı da barındırıyor.

Ryu ve Odoamne hariç takımdaki tüm oyuncular ile yollarını ayıran H2K, bu oyuncuların yerine Jankos, Forg1ven ve Vander’i transfer etmiş gibi duruyor. Takımın kadrosunun sadece Cologne için oluşturulduğu açıklansa da, takımın turnuvadaki başarısı H2K’nin gelecek kadrosu için büyük önem taşıyor.

Ormancı pozisyonundaki Loulex ile yollarını ayıran H2K, bu pozisyona ROCCAT takımının yıldız ormancısı Jankos’u getirdi. Özellikle de oyunun başlarında rakiplerine göre oldukça aktif olan Jankos, ilk kanı dökmesi ile tanınıyor. Mekanik olarak da oldukça etkili olan oyuncu, Loulex’e göre çok daha iyi bir ormancı. Oyun görüşü ve ormancı-destek oyuncusu sinerjisinde çok daha iyi olan Jankos, takım için kesinlikle bir gelişme.

Alt koridor ikilisi Forg1ven-Vander’in ise Hjarnan-Kasing ikilisi kadar etkili olacağından hiç şüphe yok. H2K’nin şu anki en büyük eksikliği shotcalling olarak gözükürken, Vander’in bu görevi üstlenebileceğini göz ardı etmemek gerekiyor. Artık efsaneleşmiş Forg1ven’ın ise bir mevsim aradan sonra LCS’e dönmesi hayranlarını sevindirdi. Agresifliğini oyun boyunca sürdüren ve mekanik anlamda çok iyi olan Forg1ven’ın Vander ile anlaştığı takdirde eski performansına döneceğine şüphe yok. Vander’in ise hali hazırda Jankos ile arasında geliştirdiği sinerjisi sahaya daha etkili yansıtacağı düşünülünce H2K’nin takım olarak kağıt üzerinde güçlü olduğunu söyleyebiliriz.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir