League of Legends League of Legends Haberleri

Hachani, Vitality’ye transfer oldu

Geçtiğimiz günlerde KT takımından ayrıldığı açıklanan Hachani, EU LCS takımlarından Vitality’ye transfer oldu. Fransız gazetesi L’equipe’in haberine göre Vitality’deki tek değişiklik destek rolünde olmayacak.

2016 sezon sonu gerçekten de profesyonel League of Legends tarihindeki en heyecanlı dönem olabilir. LCK’deki dramalar ve transferler, NA LCS’teki kadro değişiklikleri ile beraber EU LCS’te de heyecan dolu günler yaşanıyor. Fnatic’in yeni kadro açıklaması, Origen’in tüm oyuncuları ile sözleşmesini sonlandırması ve alt sıralardaki takımların transferleri, ligi çok daha rekabetçi bir hale getiriyor. Son olarak L’equipe’in haberine göre Vitality, KT takımında uzun bir süre forman giyen destek oyuncusu Hachani’yi transfer etti.

Fransız ekip Vitality, 2016 sezonunu istikrarsız geçiren takımlardandı. Habere göre organizasyon, tecrübeli destek oyuncusu Kasing’in yerine Hachani ile anlaştı. Nişancı rolüne Steelback’i transfer eden takımın yeni bir destek oyuncusu ile anlaşması da oldukça kabul edilebilir duruyor. 21 yaşındaki destek oyuncusunun Kore’de en iyi desteklerden birisi olarak gösteriliyor. Çalılara kafa atması ile özdeşleşen oyuncunun 2016 Yaz Mevsimi’nde ciddi bir gelişme gösterdiğini söylememiz mümkün.

Öte yandan L’equipe, Vitality’nin kadrosu ile ilgili farklı bilgiler de paylaştı. Habere göre takımın üst koridor oyuncusu Cabochard Vitality’de kalırken, organizasyon yeni bir orman oyuncusu da getirmek istiyor. Hachani’nin yeni bir ormancı ile beraber takıma transfer olacağı söylenirken, henüz bir isim paylaşılmadı. Bununla beraber Reddit’teki dedikodulara göre takım, Nukeduck’ın yerine de bir oyuncuyla anlaşmak istiyor.

2016 Yaz Mevsimi’ni yedinci olarak bitiren takım, EU LCS’e zar zor da olsa tutunabilmişti. Hachani transferi de dahil takımdan henüz resmi bir açıklama gelmese de, 2017 yılında farklı bir Vitality izleyeceğimiz kesin.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir