League of Legends

Huni ve ReignOver’ın Amerika’ya transferi hakkında dedikodular artıyor

Huni ve ReignOver’ın Fnatic’ten ayrılacağı konusunda dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak, Kore’den bir haber sitesi, Huni-ReignOver ikilisinin bir Amerika LCS takımı ile anlaştığını yazarken, hangi takım olduğu belirtilmedi.

2015 LCS sezonunun başında Fnatic’e transfer olan ikili, harika bir sinerji yakalamış ve takımın Bahar Mevsimi’ndeki şampiyonluğunda büyük rol oynamıştı. Yaz Mevsimi’nde Fnatic’in ligde 18-0’lık yenilmezlik serisinde de önemli rol oynayan ikili, 2015 Dünya Şampiyonası’nda da harika performans sergilemişti. Ne var ki Yarı Final karşılaşması olan KOO Tigers eşleşmesinde her iki oyuncunun da performansında dalgalanma yaşanmış, özellikle de Huni, mental olarak bu kadar yüksek seviyedeki League of Legends müsabakalarına hazır olmadığını göstermişti.

Bir kaç gün önce yayınladığımız haberde Huni’nin nişancı rolüne geçip Amerika LCS’e transfer olacağını yazmıştık. Kore’deki haber sitesinin kaynağına göre ise, Huni’nin nişancı rolüne geçeceği neredeyse kesinken, ReignOver’ın bileğinde bir problem yok ve Huni ile aynı takıma transfer olacak. Reddit’teki dedikodularda ise Fnatic’in IEM San Jose’ye katılmama kararının ardındaki nedenin bu iki oyuncunun takımdan gitmesi olduğu konuşulmakta. İki oyuncunun da 15 Kasım’da sözleşmelerinin bittiği ve yeni takımları ile anlaştıkları söylenirken, kontratlarının Jin Air Green Wings takımından yeni kurulan NRG’ye transfer olan Ganked by Mom’ın kontratından çok daha iyi olduğu konuşuluyor.

Huni ve ReignOver’ın Amerika LCS’te katılacağı takım sayısı ise sınırlı. En yüksek ihtimalin LCS’teki yerini satan Team Impulse ya da Immortals olduğu konuşuluyor. Bu iki oyuncunun Amerika LCS’e muhtemel transferi ile beraber Reddit kullanıcılarının favori takımı Huni, ReignOver, Pobelter, WildTurtle ve Adrian’dan oluşuyor.

İddialara göre Huni ve ReignOver’ın yeni takımları Aralık ayında açıklanacak. Tüm bu iddiaların hala dedikodudan öteye geçemediğini belirtelim.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.