League of Legends League of Legends Haberleri

HWA Gaming, GodBro’yu transfer etti

HWA Gaming orta koridor rolüne Dan “Godbro” Van’ı tansfer ettiğini açıkladı.

Ligde normal sezonun son haftasına girerken HWA Gaming beklenmedik bir şekilde orta koridorda oyuncu değişikliği yaptı. Zirveyi yakından takip eden HWA ekibi mevsim finalleri öncesinde Hatrixx’in yerine Avrupa sunucusundan GodBro’yu transfer etti. Geride bıraktığımız haftalar itibariyle ligde üçüncü sırada bulunan HWA’da başarılı ve istikrarlı performansıyla takımına katkı sağlayan Hatrixx’in gönderilme nedeni ise henüz bilinmiyor.

GodBro ise HolyPhoenix’in Team Huma ile yaşadığı Avrupa macerasında kadronun bir parçası ve yıldız nişancının takım arkadaşı olmuştu. Avrupa Yükselme Ligi’nde finale kadar çıkmayı başaran Team Huma’da GodBro agresif oyunu ve şampiyon havuzu ile takımın parlayan yıldızı olmuştu. Kariyerinde Team Huma, SK Gaming Prime ve Copenhagen Wolves gibi takımlar bulunan orta koridor oyuncusunun adı daha önce de ligimizdeki takımlarla anılmıştı. Oyuncu HWA’ya transfer olarak eski takım arkadaşı HolyPhoenix ile tekrar bir araya gelmiş olacak. Bu nedenle HolyPhoenix’in de GodBro’nun kadroya dahil olmasında doğrudan bir etkisi olması pek mümkün.

Öte yandan Hatrixx, Twitter üzerinden kendisinin HWA’dan ayrılmadığını aksine GodBro’nun transferi için takımdan gönderildiğini açıkladı. Takıma karşı herhangi bir kırgınlığının da olmadığını belirten orta koridor oyuncusu böylece transfer süreci hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmamızı sağladı. GodBro transferi ile HWA Gaming’in ligin son haftasında ve mevsim finallerinde nasıl bir takım oyunu sergileyeceğini ise hep beraber göreceğiz.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir