League of Legends League of Legends Haberleri

HWA Gaming’in kadrosu dağıldı

Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından ve ülkemizin köklü e-Spor organizasyonlarından HWA Gaming, League of Legends kadrosunun dağıldığını açıkladı.

Ligin önemli ekiplerinden HWA, kadrosundaki birçok isim ile yollarını ayırdı. Facebook üzerinden yapılan duyuruya göre HolyPhoenix, FabFabulous, niQ760 ve SuperAZE takımdan ayrılırken, kadroda kalan tek oyuncu ormancı Stomaged oldu.

https://www.facebook.com/HardwarenaGaming/photos/a.107834922649815.9302.102247486541892/726229254143709/?type=3&theater

2015 yılında bahar mevsiminde üçüncü olan HWA, mevsim finallerinde Dark Passage’a elenmişti. Bu sonucun ardından ligin köklü ekibi yaz mevsimine büyük değişiklikler ile girmişti. WtcNN, Zeitnot ve Lelouch ile yollarını ayıran takım bu oyuncuların yerine niQ760, HolyPhoenix ve SuperAZE’i transfer etmişti. HWA Gaming yeni kadrosu ile yaz mevsiminde daha iyi bir performans sergilese de, normal sezonu tekrar üçüncü bitirdi. Mevsim finallerinde ise bahar sezonunda olduğu gibi yarı finalde Dark Passage’a elendi.

2016 sezonu öncesi Şampiyonluk Ligi’ndeki takımlardan transfer haberleri tek tek gelmeye başladı. HWA ekibi de yeni sezona önemli değişiklikler ile girecek gibi gözüküyor. Takımın yıldız oyuncusu HolyPhoenix Avrupa Yükselme Ligi takımlarından Team Huma’ya transfer olduğunu duyurmuştu. FabFabulous ise kendi Facebook sayfasından HWA takımından ayrıldığını açıklamıştı. Takımın Polonyalı isimleri niQ760 ve SuperAZE’in de ayrılacakları uzun bir süredir dedikodular arasındaydı.

HWA’nın yeni kadrosunun nasıl olacağı ile ilgili henüz herhangi bir açıklama yok. Takımın 2016 sezonu için kuracağı kadrosunu önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir