League of Legends League of Legends Haberleri

IEM San Jose 2015’in formatı ve programı açıklandı

Gelecek hafta düzenlenecek IEM San Jose turnuvasının eşleşmeleri ve formatı açıklandı. 50.000 dolar ödül havuzu bulunan turnuvada 6 takım, büyük ödüle ulaşmak için mücadele edecek.

Turnuvaya katılan takımlar ise Team SoloMid, LGD Gaming, Counter Logic Gaming, Unicorns of Love, Origen ve Jin Air Green Wings. Bu takımlardan TSM, LGD, CLG ve UOL çeyrek finalde birbirleri ile karşılaşırken, Origen ve Jin Air takımları turnuvaya yarı finalden başlayacak. Tekli eleme sisteminin uygulanacağı turnuvada çeyrek ve yarı final karşılaşmaları 3 maçlık seriler halinde oynanacakken, final karşılaşması 5 maçlık seri üzerinden oynanacak.

Çeyrek Final Eşleşmeleri:

  • 1. eşleşme: Team SoloMid-LGD Gaming
  • 2. eşleşme: Counter Logic Gaming-Unicorns of Love

Yarı Final Eşleşmeleri:

  • Origen vs 1. eşleşmenin kazananı
  • Jin Air Green Wings vs 2. eşleşmenin kazananı

IEM San Jose’ye katılan takımlara baktığımızda kadro değişikliği yaşamayan bir takım olmadığını görüyoruz. Bjergsen’in etrafına yeni bir takım kuran ve bu kadroyu geçen gün açıklayan Team SoloMid ile orman oyuncusu TBQ’nun emekli olduğunu açıkladığı LGD Gaming eşleşmesi, 2015 Dünya Şampiyonası D grubunda birbirleri ile karşılaşan iki takımı bir araya getiriyor. Geçen seneki IEM San Jose etkinliği ile büyük bir çıkış yakalayan Unicorns of Love, bu sefer yeni kadroları ile mücadele edecekken, Dünya Şampiyonası’ndan hayal kırıklığı ile dönen ve henüz nişancılarının kim olduğu belli olmayan Counter Logic Gaming’in bu eşleşmede nasıl bir performans sergileyeceği de merak konusu.

Orta koridoruna PowerOfEvil’i transfer ederek daha da güçlenen Origen ile Jin Air Green Wings’in nasıl bir performans göstereceği de takımların  ligler başlamadan önce durumunu ölçmek adına oldukça önemli gözüküyor. IEM San Jose etkinliği 21-22 Kasım tarihlerinde düzenlenecek ve turnuva ile ilgili tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir