League of Legends League of Legends Haberleri

IEM San Jose Turnuvası’na katılacak takımlar belli oluyor

ESL tarafından gerçekleştirilen Intel Extreme Masters San Jose Turnuvası’na katılacak olan League of Legends takımları belli olmaya başladı.

Amerika’da gerçekleştirilecek olan turnuvaya şu an sadece Avrupa bölgesinden katılacak olan takımlar belli oldu. Fnatic, Origen, Gambit Gaming, Unicorns of Love, Roccat ve SK Gaming takımlarının bulunduğu oylamada Fnatic ve Origen en çok oyu alarak turnuvaya katılma hakkını kazandılar. Sıradaki oylama ise Amerika temsilcisi için yapılacak. Team SoloMid, Cloud9, Team Impulse, Team Liquid, Counter Logic Gaming ve Gravity’nin bulunduğu oylamada yine en çok iki oyu alan takımlar turnuvaya katılma hakkı kazanacak.

Geçtiğimiz yıl IEM San Jose Turnuvası’nda Cloud9, Alliance, Team SoloMid, Unicorns of Love, Pain Gaming ve Lyon Gaming gibi önemli takımlar mücadele etmişti. Özellikle de Unicorns of Love’ın Team SoloMid’i elemesi ve topluluk tarafından çok sevilmesiyle akıllarda yer edinmişti. Turnuvayı ise Unicorns of Love’ı 3-0 yenen Amerika temsilcisi Cloud9 birinci olarak bitirmişti. Bu yıl kuşkusuz yine büyük heyecana sahip olacak turnuvanın detayları henüz belli olmadı. Ayrıca toplamda üç bölgeden altı takımın mücadele edeceği turnuvada üçüncü bölgenin de belli olmadığını belirtelim.

IEM San Jose Turnuvası 21 Kasım tarihinde başlayacak ve iki gün sürecek. Amerika bölgesinden katılacak olan takım oylamasına buradan ulaşabilir ve oy verebilirsiniz.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir