League of Legends League of Legends Haberleri

IEM San Jose’ye Fnatic yerine Unicorns of Love gidecek

Büyük e-Spor organizasyon şirketi ESL, yaptığı açıklama ile IEM San Jose turnuvasına Fnatic yerine Unicorns of Love’ın katılacağını duyurdu.

IEM San Jose’ye katılacak takımlar, yapılan oylamanın ardından belli olmuştu. En çok oy alan Fnatic ve Origen ise Avrupa’yı temsil edecek takım olma hakkını kazanmıştı. Paylaşılan bilgilere göre Fnatic ekibinden bir oyuncu sağlık sorunları yaşadığı için takım turnuvadan çekilme kararı aldı. Böylece Avrupa’dan en çok oy alan üçüncü takım olan UOL, Fnatic’in yerine turnuvaya gitmeye hak kazandı.

Kuşkusuz bu seneki performansı ve Dünya Şampiyonası’nda ilk dörde girmesi ile Fnatic bu oyları fazlasıyla hakketmişti. Unicorns of Love ise renkli bir takım olmasından dolayı bir hayli fazla hayran kitlesine sahip. Bu da onları en çok oy alan üçüncü takım yapmış oldu. Yıldız oyuncusu PowerOfEvil’i Origen’e kaptıran ve ormancı H0R0’yu kaybeden UOL, yeni kadrosunu henüz duyurmadı. Bu yüzden turnuvaya kısa bir süre kala takımın yeni kadrosunu da duyurması bekleniyor.

IEM San Jose turnuvası 21 ve 22 Kasım tarihlerinde San Jose’de SAP Center’da oynanacak.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir