League of Legends League of Legends Haberleri

Immortals 2016 kadrosunu duyurdu

Sezon ortasında Team 8’in LCS’teki yerini satın alan Immortals, yeni kadrosunu duyurdu. Tamamı LCS oyuncularından oluşan kadro şu şekilde: Huni, ReignOver, Pobelter, WildTurtle, Adrian.

2015 sezonunda Fnatic ile harikalar yaratan Huni-ReignOver ikilisinin Amerika LCS’te hangi takıma gideceği merakla bekleniyordu. Bu açıklama ile Koreli ikilinin yeni takım arkadaşları da belli oldu. Fnatic’in üst koridor odaklı oynamasının başlıca sebebi olan Huni ve ReignOver harika bir sezon geçirdi. Fnatic ile iki mevsim de şampiyon olan ikili, MSI’da yarı finalde SKT’ye elendi. Dünya Şampiyonası’nda da çok iyi performans gösteren takım, yarı finalde ise KOO Tigers’a elenmişti. Takımın performansına büyük katkı koyan bu ikilinin Immortals’daki, daha da önemlisi Amerika LCS’teki performansının nasıl olacağı bir soru işareti.

Takımın orta koridor oyuncusu ise geçtiğimiz mevsim CLG’de oynayan Pobelter, takımın Amerika LCS’teki ilk şampiyonluğunda önemli bir rol oynamıştı. Mekanik olarak güçlü olan bir oyuncu olan Pobelter, suikastçi şampiyonları sevmesine rağmen bu mevsim kontrol büyücüleri de rahatlıkla oynadı. Oyun stilini takımın ihtiyaçlarına göre şekillendirebilen oyuncunun en büyük eksiği kritik anlarda çok kötü oyunlar çıkartması.

Team SoloMid’in eski nişancısı WildTurtle ise tıpkı Pobelter gibi mekanik anlamda iyi olmasına rağmen kritik anlarda büyük hatalar yapabiliyor. Özellikle de takım savaşlarındaki konumlanmasıda büyük problemler yaşayan Turtle, doğru mentalite ve başarılı bir koçun yardımıyla eski günlerine geri dönebilir. Ne var ki oyuncunun kesinlikle pozisyon alma konusunda özellikle çalışması gerekiyor.

Takımın destek oyuncusu Adrian ise geçtiğimiz sezonu Team Impulse takımında geçirdi. Yıldız performanslar çıkartmasa da sürekli olarak istikrarlı oynayan ve oyun görüşü kuvvetli oyuncu, Amerika’da yeni nesil destek oyuncuları arasından en yeteneklisi olarak gösteriliyor. Sezon arasında adı Team SoloMid ile de anılan Adrian’ın WildTurtle ile nasıl bir sinerji geliştireceği de büyük merak konusu.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir