League of Legends League of Legends Haberleri

Immortoru Dark Passage’a transfer oldu

Ligimizin en iyi orta koridorlarından birisi olarak gösterilen, 2016 sezonunu Beşiktaş.OyunHizmetleri’nde geçiren Immortoru, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Dark Passage’a transfer olduğunu açıkladı.

2016 TBF’yi şampiyon olarak tamamlayan Dark Passage, yeni sezon için ilk transferini gerçekleştirdi. 2016 sezonunun tamamını Beşiktaş.OyunHizmetleri’nde geçiren Immortoru’yu kadrosuna katan Dark Passage, 2017 Kış Mevsimi’nde oyuncu ile mücadele edecek. Naru’yu gönderdikten sonra bir türlü stabil bir orta koridor oyuncusu bulamayan takım, son olarak ligin bitimine bir hafta kala EU CS’de de oynayan Caps’i transfer etmişti. Oyuncunun 16 yaşında olmasından dolayı Caps ile IWCQ 2016’ya gidemeyen takım, son olarak bu turnuva için orta koridora CozQ’yü transfer ettiğini açıkladı.

Xerxe ve Caps’in yaş kısıtlaması Dark Passage’ın işini kısa vadede zora soksa da, takım gelecek için yatırım yapmaya başladı. Bu iki oyuncunun çok iyi performans göstermesi ise Xerxe ve Caps’in gelecek mevsim için DP’de kalmayacağını hemen hemen kesinleştirmişti. Takımdaki diğer oyuncular da bu iki oyuncunun DP’de kalmayacağını düşünürken, orta koridora yapılan Immortoru transferi oldukça doğru bir hamle olarak gözüküyor.

Beşiktaş.OyunHizmetleri’nin en önemli oyuncusu olan Immortoru, takımın geçtiğimiz mevsimki başarısında büyük bir rol oynamıştı. 2016 KMF’de final oynayan BJK, finalde SuperMassive’e elenmiş, mevsim arasında oynanan Starladder i-League turnuvasında ise şampiyon olmuştu. 2016 Yaz Mevsimi’nde kötü bir performans gösteren BJK, takım içi problemlerden dolayı zor günler geçirmiş ve üst koridor-ormancı rollerinde değişikliğe gitmişti. Takımın aldığı ağır yenilgilerde dahi istikrarlı bir performans gösteren KDA canavarı Immortoru’nun sonunda doğru takım arkadaşlarının olduğu iyi bir takıma transfer olduğunu söylersek yanılmış olmayız. Kontrol büyücülerinde özellikle çok iyi performans gösteren Immortoru, güçlü koridor safhası ve iyi takım savaşı çıkarması ile biliniyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir