League of Legends League of Legends Haberleri

Jankos ve Odoamne, free agent olduklarını açıkladı

H2K’in üst koridor oyuncusu Odoamne ve yıldız ormancısı Jankos, Twitter üzerinden yeni tekliflere açık olduklarını açıkladı.

Resmi transfer sezonunun start almasıyla birlikte oyuncular sosyal medya üzerinden free agent olduklarını açıklamaya başladı. Dün gece Twitter üzerinden paylaşım yapan H2K’in tecrübeli iki ismi Odoamne ve Jankos takım arayışında olduklarını duyurdu. Bilindiği üzere geçtiğimiz mevsim EU LCS’te B Grubu’nda mücadele eden H2K, tatmin edici bir performansla güçlü rakiplerinin önünde grubunu birinci tamamlamış ve yarı finallere direkt katılma hakkı kazanmıştı.

Normal sezonda isteneni tam anlamıyla veremeyen G2 ile eşleşen ekip, rakibi karşısında mağlubiyetten kurtulamadı ve final hayallerini başka bahara bıraktı. Ardından hem 3.’lük hem de bölge finalleri maçında Fnatic ile kozlarını paylaşan H2K, rakibine bir türlü diş geçiremeyince Worlds’e katılmayı başaramadı. Üst koridorda iyi bir sezon geçiren Odoamne’nin yine LCS seviyesinde bir takımla anlaşması muhtemel. Bölgesinden All-Star etkinliğine seçilen Polonyalı yıldız ormancı Jankos’un da büyük bir takıma transfer olması, özellikle Avrupa’dan göç almaya başlayan NA LCS’e geçmesi sürpriz olmaz. Önümüzdeki günlerde oyuncuların yeni takımlarını açıklaması bekleniyor.

espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir