League of Legends League of Legends Haberleri

Janna’ya mini bir güncelleme geliyor

Kızgın Buhurdanlık ile yükselişe geçen ve şu anda en etkili destek şampiyonlarından olan Janna, 7.19 yaması ile ufak bir güncelleme alıyor. Şampiyonun pasifi güncellenirken, oynanışı da büyük ölçüde değişecek.

Oynaması görece kolay olan ve Buhurdanlık metasında çok basit bir şekilde oyunculara galibiyet getiren Janna değişiklikleri oldukça ilginç ve önemli. Hali hazırda koridorda geride duran, çok fazla agresifleşemeyen ve kalkan verip nişancısına destek olan Janna, yeni hali ile çok daha fazla otomatik saldırı yapan bir büyücü destek haline geliyor. Gerçekten de yeni Janna’nın efektif olması için saldırıp takasa girmesi gerekiyor.

Buna sebep olan değişiklik ise pasifi Pupa Yeli’ndeki güncelleme. Açıklanan detaylara göre artık Janna’nın hareket hızının %35’i normal saldırılarına ekstra hasar olarak yansıyacak. Bu aslında hareket hızı veren Kızgın Buhurdanlık, Uluların Tılsımı ve Gezgin Çizmesi gibi eşyaları satın almayı seven Janna için iyi bir değişiklik.

Q yeteneği olan Uğultulu Kasırga ise güçsüzleştirildi. Bekleme süresi artan yeteneğin menzili de azalırken, kasırga artık ne olursa olsun 1.5 saniyede ulaşacağı yere gidecek. Yani tamamen beklenildiğinde kasırgaların çok daha hızlı hareket edeceğini görebiliriz.

Kalkan yeteneği olan Fırtınanın Gözü ise büyük bir nerf aldı. Yeteneğin her seviyede 10 saniye olan bekleme süresi ilk seviyelerde 18’e çıkarıldı. Oyun sonunda yine 10 saniyeye düşse de bu bekleme süresindeki artış, şampiyonun koridor safhasını ciddi anlamda değiştirecektir. Fakat pasifine getirilen değişiklik ile bu eksiklik dengelenebilir.

Şampiyonun aynı zamanda taban can değerinin arttığını ve daha hızlı otomatik saldırı yaptığını da belirtelim. Tüm bu değişiklikler 7.19 yaması ile oyuna getirilecek.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • Implicit 18 Eylül 2017

    Mini?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir