League of Legends

Kakao, Misfits’e transfer oldu

EU LCS’in en yeni takımlarından Misfits, dünyaca ünlü yıldız ormancı Kakao’yu transfer etti. Facebook sayfasından bir fotoğraf paylaşan ve hemen ardından kaldıran organizasyonun kısa bir süre içerisinde resmi açıklama yapması bekleniyor. Paylaşılan fotoğraf şuydu:

misfits-kakao

Mücadeleci ortamı her yıl artan EU LCS’te 2017 yılı çok daha eğlenceli ve çekişmeli geçecekmiş gibi gözüküyor. EU CS’yi domine eden ve EU LCS’e rahat bir şekilde yükselmeyi başaran Misfits, orman oyuncusu Wisdom ile yollarını ayırdıktan sonra çok daha büyük bir isim olan Kakao ile anlaştı. Takımdaki Koreli ormancı-destek sinerjisi bu şekilde sürdürülürken, LSPL’de kötü bir mevsim geçiren Kakao’nun farklı bir ligde ve daha iyi oyuncularla çok daha iyi bir performans sergilemesi bekleniyor.

KT takımındaki performanslarıyla hatırlanan Kakao, KTB ve KTA takımının başarılarında büyük bir rol oynamış, agresif ve taşıyıcı orman rolündeki başarısıyla ligin en iyi ormancılarından birisi olmuştu. Sonrasında Invictus Gaming’e transfer olan oyuncu, aynı başarıyı IG takımı ile yakalayamamıştı. IG ile Worlds 2015’e katılan fakat Fnatic, AHQ ve C9’un olduğu gruptan çıkamayan oyuncu, sonrasında IG’den de ayrılıp LSPL takımlarında forma giymişti. Kötü bir 2016 yılı geçiren oyuncunun Misfits’te çok daha iyi bir oyun ortaya koyması bekleniyor.

Lee Sin oyunları ile tanınan yıldız oyuncunun hayran kitlesi de oldukça büyük. Dolayısıyla EU LCS’in önümüzdeki sezon çok daha fazla ilgi çekeceğini de söyleyebiliriz. Şu an için Misfits’in kadrosu ise şu şekilde:

  • Üst koridor: Alphari
  • Orman: Kakao
  • Orta koridor: Selfie
  • Nişancı: Hans Sama
  • Destek: Ignar
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.