League of Legends League of Legends Haberleri

KaSing, H2K Gaming’de!

Gamers 2 takımının eski destek oyuncusu KaSing, H2K takımına katıldı. KaSing, Voidle’ın yerine takıma dahil oldu ve Batı Avrupa LCS 4. hafta maçlarında oynayabilecek.

kaSing Joins H2K

Eski Supa Hot CrewxD ve Gamers 2 oyuncusu KaSing’in takıma katılması ile ilgili H2K Gaming tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“Raymond ‘kaSing’ Tsang’in H2K takımına katıldığını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Raymond takımımızda destek oyuncusu rolünü Erih ‘Voidle’ Sommermann’ın yerine dolduracak.

Takım strateji açısından bir değişiklik gerektiğini hissetti. Sonuç olarak destek oyuncusu rolünde daha büyük, daha temiz ve daha kararlı bir ses olması gerektiğine karar verdik.

Takım Erih’in iyi bir insan ve iyi bir oyuncu olduğunun farkında, fakat böyle bir değişikliğin yapılması, takımdaki problemlerin çözülmesi yolunda önemli bir adımın olacağını düşünmekte. Erih çok fazla deneyime ve yüksek seviye yeteneğe sahip ve biz de takım olarak yakın gelecekte onu güçlü bir takımda görmeyi bekliyoruz. H2K takımındaki herkes Erih’e en iyi dileklerini sunuyor ve şans diliyor!

Takımdaki oyuncular, değişiklik hakkında açık görüşlüydü. Raymond geçmişte LCS’te Supa Hot Crew’da oynarken güçlü performanslar göstermişti ve oyun içinde güçlü bir sesi var. Hjarnan şu ana kadar potansiyelini gösteremedi ve biz de bu potansiyeli ortaya çıkarmak konusunda kaSing’e güvenmekteyiz.”

KaSing’i sosyal medya adreslerinden takip edebilirsiniz:

Twitch: http://www.twitch.tv/yerrow

Twitter: https://twitter.com/kasinglol

Facebook: https://www.facebook.com/kasinglol

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir