League of Legends League of Legends Haberleri

Kasing, Vitality’den ayrıldı

EU LCS takımlarından Vitality, destek oyuncusu Kasing ile yollarını ayırdığını resmen duyurdu. Takımın yeni destek oyuncusu hakkında resmi bir açıklama bulunmasa da, KT’den ayrılan Hachani ile anlaşılması bekleniyor.

EU LCS’in istikrarsız takımlarından Vitality, takımın shotcaller pozisyonundaki oyuncu olan Kasing ile yollarını ayırdı. Vitality’ye 2016 sezonu başında transfer olan oyuncu, takımın güçlü ve agresif oyununda büyük bir pay sahibiydi. Bahar Mevsimi’nde mevsim finallerinde oynayan takım, Fnatic’e çeyrek finalde elenmiş ve hayal kırıklığı yaratmıştı. Daha büyük hayal kırıklığı ise Yaz Mevsimi’nde yaşandı. Kadroya Shook’u geri getiren takım, ligde yedinci olarak LCS’e zar zor tutunurken, genel olarak tüm oyuncular kötü performans sergiledi.

Daha önce H2K’de forma giyen Kasing, organizasyonun başarılı bir ivme yakalamasında da önemli bir rol oynamıştı. İyi bir kadro kurmasına rağmen koordinasyon ve lider eksikliği çeken H2K’de bu açığı kapatan oyuncu, ligde en çok totem koyan destek ünvanını da elinde tutuyor. Dakikada 1.43 totem koyarak bu istatistiğe ulaşan oyuncu, aynı zamanda haritada ormancısı ve taşıyıcısı ile beraber dolaşması ve pozisyon yaratması ile de tanınıyor. Yüzde 77 skor katılımında bulunan Kasing’in bir sonraki durağının neresi olacağı ise henüz belirsiz. Oyuncunun hayranları H2K’de beraber oynadığı Hjarnan ile tekrar aynı takımda buluşmasını isterken, bu çok uzak bir ihtimal değil. Hali hazırda Origen’in alt koridorunda boşluk bulunuyor. Takımın Hjarnan ve Kasing gibi hem deneyimli hem de daha önceden oluşmuş bir sinerjiye sahip bir ikiliyi transfer etmek istemesi oldukça mantıklı.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir