League of Legends League of Legends Haberleri

KMF biletleri 6 Mart’ta satışa çıkıyor

Heyecanla beklediğimiz KMF biletlerinin çıkış tarihi Riot Games tarafından açıklandı.

Geride bıraktığımız ve büyük bir rekabete sahne olan 2016 Kış Mevsimi normal sezonunun ardından geriye sadece şampiyonu belirlemek kaldı. 3 Nisan tarihinde Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek olan finalin ardından bu mevsimin Türkiye şampiyonu belli olacak. Finale bir ay gibi bir süre kala Riot Games biletlerin 6 Mart saat 12:00‘de Biletix üzerinden satışa çıkacağını duyurdu.

Biletlerle alakalı satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli detay da bulunuyor. Öncelikle bir kişi en fazla dört bilet alabiliyor. Bir şekilde dörtten fazla bilet alan kişilerin biletlerinin iptal edileceği uyarısı yapıldı. Bir diğer önemli husus ise biletlerin kategorisi ile alakalı. KMF için iki farklı kategoride bilet satın alınabilecek. Sahneye yakın olarak finali yakından takip etmek için saha içi bilet alabilir ya da final heyecanını tribünden yaşayabilirsiniz. Katılımcıları yakından ilgilendiren bir diğer konu ise ödüller ile alakalı. KMF’ye katılacak olan tüm biletli izleyiciler Volkswagen Arena’ya giriş yaptıktan sonra Müziğin Kalbi Sona kostüm kartının sahibi olacak.

Son olarak Riot Games tarafından bilet fiyatları ile alakalı herhangi bir açıklama gelmediğini de belirtelim. Bilet fiyatlarını öğrenmek için satışa çıkmasını beklememiz gerekecek. Yine de önceki etkinlikleri referans alarak bir tahminde bulunmamız gerekirse, biletlerin 10-20 TL arasında bir fiyata sahip olacağını söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir