League of Legends League of Legends Haberleri

KT Rolster 2018 sezonu için kadrosunu korudu

Bir türlü beklenilen başarıyı yakalayamayan LCK takımı KT Rolster, 2018 yılı için kadrosunu koruma kararı aldı. Koç Lee Ji-Hoon ile yollarını ayıran takım, Smeb, Score, Pawn, Deft ve Mata ile yollarına devam etti. 

LCK’nin “süper takımı” olarak gösterilen KT Rolster, 2017 sezonunu hayal kırıklığı ile tamamlamıştı. Bahar Mevsimi’nde finalde kaybeden takım, Yaz Mevsimi’nde ise mevsim finallerinde de Worlds 2017’ye katılmak için katıldığı gauntlet’te de rakiplerine kaybetmişti. Ligde de bir türlü sinerjiyi geliştiremeyen KT Rolster, 2018 sezonu için ise aynı oyuncularla devam edecek.

KT’ye gelmeden önce 2016 yılının efsanevi ROX Tigers kadrosunun üst koridoru olan Smeb, dünyanın en iyi oyuncusu olarak gösteriliyordu. 2014 yılında Samsung White ile Dünya Şampiyonluğu kazanan Pawn ve Mata da takımda yer alırken, nişancı rolünde ise dünyadaki en iyi adclerden birisi olarak gsöterilen Deft yer alıyor.

Score’un agresifliğini  iyi kullanan ve genel olarak agresif bir oyun tarzı benimseyen KT, Bahar Mevsimi’nde ikinci, Yaz Mevsimi’nde ise üçüncü olarak LCK’yi bitirdi. KT’nin tüm oyuncularını elinde tutması ile LCK’nin en iyi dört takımından üçü SSG, LZ ve KT oyuncuları ile bir sezon daha devam edecek.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir