League of Legends League of Legends Haberleri

League of Legends 2015 Dünya Şampiyonası’nda Çeyrek Final heyecanı başlıyor

Leauge of Legends 2015 Dünya Şampiyonası’nda grup maçlarının tamamlanmasının ardından çeyrek finaller için heyecan dorukta. Son 8 takımın turnuvaya devam mücadelesi için nefesler tutuldu.

4 grupta mücadele eden 16 takımdan geriye kalan 8 takım, çeyrek final heyecanına bugün başlıyor. 5 maçın en iyisi üzerinden oynanacak çeyrek final programı şu şekilde:

15 Ekim Perşembe

  • 19:00 Flash Wolves – Origen

16 Ekim Cuma

  • 19:00 SK Telecom T1 – ahq Esports Club

17 Ekim Cumartesi

  • 16:00 Fnatic – Edward Gaming

18 Ekim Pazar

  • 16:00 KT Rolster – Koo Tigers

Çeyrek final programında tüm eşleşmeler birbirinden zorlu ve heyecanlı geçeceğe benziyor. Avrupa takımları Fnatic ve Origen Dünya Şampiyonası’nda batı dünyasını temsil etmeye devam edecekler mi hep beraber göreceğiz. Özellikle Fnatic ile EDG’nin mücadelesi sonucu en çok merak edilen karşılaşma olarak göze çarpıyor. Origen’in ise nispeten dişine daha uygun bir ekiple karşılaşacağını söylesek yanılmayız. Bir diğer mücadelede ise Kore’nin süper gücü SKT ile ahq karşı karşıya gelecek. SKT’nin açık ara favori olduğu maçta, ahq Faker’in yedek soyunmasını fırsat bilip sürpriz yapma peşinde. Haftanın son maçı ise bir diğer Kore takımlarının mücadelesine sahne olacak. LCK liginden birbirini iyi tanıyan iki ekibin yarı final mücadelesinin sonucunu tahmin etmek ise çok zor.

Dünya Şampiyonası’nda çeyrek final maçlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Maçlar oynandıkça haberimizi güncelleyeceğiz.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir