League of Legends League of Legends Haberleri

League of Legends Türkiye All-Star kadrosu belli oldu

Avustralya’da gerçekleştirelecek olan Wild Card All-Star için oylama sonuçları belli oldu. Turnuvada mücadele edecek Türk takımının kadrosunun belirlenmesi amacıyla bir hafta süren oylama sonucunda, Türk League of Legends sevenler kendilerini temsil edecek 5 oyuncuyu seçti.

1 hafta boyunca süren ve 140.000’e yakın oyun kullanıldığı oylama sonucunda seçilen 5 oyuncu, 26-29 Kasım tarihleri arasında Margaret Court Arena’da gerçekleşecek Wild Card All-Star Turnuvası’nda ülkemiz adına mücadele edecek. İşte seçilen oyuncular:

Üst Koridor: Thaldrin-Beşiktaş

Aldığı oy: % 51

Ormancı: Crystal-Dark Passage

Aldığı oy: % 38

Orta Koridor: Naru-Dark Passage

Aldığı oy: % 76

ADC: HolyPhoenix-HWA

Aldığı oy: % 45

Destek: DumbleDoge-Beşiktaş

Aldığı oy: % 83

All-Star formatının bu sene de değiştiğini belirtmek isteriz. Geçtiğimiz yıllarda Wild Card sunucuları All-Star turnuvalarına davet edilmemişti. Üstelik geçtiğimiz yıl, tüm sunucudaki oyunculardan bir takım oluşturmak yerine, Riot Games, her sunucunun en iyi takımının All-Star turnuvasına katılmasını şart koşmuştu. Bu format, sunucudaki All-Star takımında olmayı hak eden diğer oyuncular için haksızlık olarak görüşmüştü. Bu sene düzenlediği ilk All-Star turnuvasının formatına dönen Riot Games, bununla birlikte Wild Card sunucularını da göz ardı etmeyerek takdirleri topladı.

Türkiye’nin yanı sıra Wild Card All-Star’da mücadele edecek olan Avustralya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika ve Uzakdoğu Asya temsilcilerinin de kadroları belli olduğunda sizleri bilgilendireceğiz. Wild Card All-Star hakkındaki detayları ilgili haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir