League of Legends League of Legends Haberleri

Looper, Santorin ve Pobelter’ın Echo Fox’a transfer olduğu dedikodusu ortaya çıktı

NA LCS takımı Echo Fox’un 2017 kadrosu hakkında yeni bir söylenti ortaya çıktı. Geçtiğimiz dönem Immortals’ta oynayan Pobelter’ın yayınından sızdırılan videoya göre takımın Looper, Santorin ve Pobelter’ı transfer ettiği söyleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=cjnD3kzNDIk

NA LCS’in en sempatik takımlarından birisi olan Echo Fox, kurulduğu günden bu yana ligde birçok zorluk yaşamıştı. Kadrosuyla istenilen başarıyı bir türlü yakalayamayan takım, ligde de zar zor tutnabilmiş ve düşmekten kurtulmuştu. 2017 sezonuna iddialı bir şekilde giriş yapmak isteyen Fox, sızdırılan videoya göre RNG takımından Looper’ı, ligden düşen NRG’den Santorin’i ve Immortals takımından Pobelter’ı transfer etti. İddialar doğru ise önümüzdeki mevsim takımın kadrosu şu şekilde olacak:

  • Üst koridor: Looper
  • Orman: Santorin
  • Orta koridor: Froggen
  • Nişancı: Keith
  • Destek: Pobelter

Eğer dedikodular doğru ise, EF’nin korkunç bir şekilde rastgele bir kadro topladığını söylemek mümkün. Looper S4 Şampiyonu olmasına rağmen oynadığı her takımda iletişim konusunda oldukça zayıf bir oyuncu olarak gösteriliyordu. Dahası, oyuncunun tamamı İngilizce konuşabilen bir takımda daha da zorlanacağından hiç şüphe yok. Orman pozisyonundaki Santorin ise birçok izleyici tarafından “solid” olarak görülse de, eline geçen birçok fırsatı değerlendiremeyen ve beklenen performansı bir türlü gösteremeyen bir oyuncu olarak biliniyor. Dahası, pasif tarzı ile Froggen ile uyumu yakalayabilecek olsa da, takımlarda proaktiflik konusunda ormancı-orta koridor sinerjisinin ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçek. Keith’e de orta seviye bir nişancı gözüyle bakabiliriz. Kadrodaki en uyumsuz isim ise Pobelter. Geçtiğimiz yıl Immortals’ta orta koridor oynayan oyuncunun destek rolünde neler yapabileceği konusunda kimsenin bir fikri yok. Videoda sızan bilgilere göre Pobelter’ın kendisini diğer rollerde de test etmek istediğini, bu yüzden böyle bir karar alabileceğini öğrenmiş olduk. Takımdaki isimler kağıt üzerinde ortalamanın üzerinde dursa da, sinerji bakımından, eğer bu kadroyu izleyeceksek, Echo Fox’un birçok sıkıntı yaşayacağını öngörebiliriz.

Pobelter şu anda karar verme aşamasında olduğunu, iki adet iyi teklifi bulunduğunu fakat Fox’un teklifini de görmek istediğini söylüyor. Öte yandan Immortals’ta geçirdiği dönem hakkında da konuşan Pobelter, Adrian’ın üçüncülük maçından önceki gece esrar içtiğinden, oyuncunun iş etiğinin olmadığından, geçtiğimiz yıl yapmaya çalıştığı reklama rağmen oldukça kısıtlı bir şampiyon havuzu olduğundan da bahsetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir