League of Legends League of Legends Haberleri

Luger, Aftershock Esports’a transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim Beşiktaş Esports’ta forma giyen genç nişancı Fatih “Luger” Güven, battlegrounds’ta boy gösterecek Aftershock Esports’a transfer oldu.

Yükselme Ligi ve battlegrounds aşaması bu mevsim geçtiğimiz yıllara göre çok daha çekişmeli geçeceğe benziyor. Özellikle battlegrounds takımları yaptıkları transferlerle adından söz ettiriyor. Bu anlamda bir hamle de sahnenin yeni ekiplerinden Aftershock Esports’tan geldi. Beşiktaş Esports’un genç nişancısı Luger’i kadrosuna katan ekibin, şimdiden güçlü bir takım kurmayı başardığını söyleyebiliriz.

Sahnede dolaşan söylentiler Aftershock Esports’un, Sporx’in takımı olduğu yönünde. Duyumların yanı sıra organizasyonun Twitter hesabına baktığımızda da ilk takipçinin Sporx espor olduğunu görüyoruz. Battlegrounds aşamasında boy gösterecek takımları için ciddi bir yatırım yapan organizasyon, ilk olarak orta koridor için Backlund ile anlaşıldığını duyurmuştu. Ardından ormancısı Behave’in transfer edildiğini takipçileriyle paylaşan Aftershock, son olarak dün Luger’in de kadroya dahil edildiğini açıkladı. Önemli yatırımcılarıyla yeni takımların battlegrounds aşamasında boy göstereceğini biliyoruz. Önümüzdeki günlerde bu yeni takımların duyurular yapması ve sürpriz isimlerin yer aldığı kadrolarını açıklaması bekleniyor.

espor yazarı, avukat

2 Comments

  • orhan 24 Mayıs 2018

    luger bjk de ormanci degil,adc takiliyodu

    • Zafer Zırhlı 25 Mayıs 2018

      Selamlar, düzeltme için çok teşekkürler. :) Güncelledik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir