League of Legends League of Legends Haberleri

Macro Maniacs, espor faaliyetlerini durdurdu

2018 Kış Mevsimi sonunda Şampiyonluk Ligi’ne yükselen Macro Maniacs, sosyal medya hesaplarından yaptığı bir açıklamayla espor faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı. 

2018 Kış Mevsimi’nin sürpriz takımlarından birisi de Macro Maniacs’tı. İyi bir kadro kurmasına rağmen mevsim ortasında değişikliğe giden takım, Yükselme Ligi’nde de Beşiktaş ile şampiyonluğun favori ekiplerinden birisi olarak gösteriliyordu. Takım da mevsim içerisinde gösterdiği performansla beklentileri karşıladı. Mevsim Finali’ne çıkan ekip, Beşiktaş karşısında ilk iki karşılaşmayı kaybetmesine rağmen mental olarak sağlam olduğunu kanıtladı. Takım, rakibini geriden gelerek 3-2 yenmeyi başardı. Böylelikle 2018 Yaz Mevsimi’nde Şampiyonluk Ligi’nde yer alma hakkı kazanan ekip oldukça büyük bir başarıya imza attı.

Yeni sezon öncesi merak edilen noktalardan birisi de organizasyonun nasıl bir kadro kuracağıydı. Aslında baktığımızda dedikodular bir süre sonra takımın slotunu kime satacağı yönünde yoğunlaştı. Galatasaray, Bursaspor ve Beşiktaş’ın slot ile ilgilendiği konuşulmasına rağmen hangi takımın slotu kesin olarak satın aldığı konusunda bir bilgi bulunmuyordu. Takım da sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamayla slotun satıldığını kesinleştirmiş oldu.

Aldığımız bilgilere göre Beşiktaş ve Bursaspor’un Yükselme Ligi’nden devam etmek istediğini söyleyebiliriz. Bunun dışında Galatasaray’ın slotu alma ihtimali bulunuyor. Fakat bu yeni takımın “sürpriz” olduğu da belirtiliyor.

Yeni sezonun başlamasına bir ay gibi kısa bir süre kala Şampiyonluk Ligi’ne katılan yeni takımın hangi organizasyon olduğunu kısa bir süre sonra öğreneceğiz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • Lahmaç 17 Mayıs 2018

    ne saçmalık o zaman beşiktaşın sizin yerinize çıkması lazım şampiyonluk yerine direkt slot vermeden..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir