League of Legends League of Legends Haberleri

Madlife LCK’de konuk yorumculuk yapacak

Birçok League of Legends oyuncusuna destek rolünü sevdiren Madlife bu hafta Kim Dong-joon’un yerine konuk yorumcu olacak.

20 Haziranda resmi olarak League of Legends’tan emekliliğini açıklayan Hong “MadLife” Min-gi sunucu masasına konuk olacak. Daha öncesinde de LCK’de konuk yorumculuk yapan eski profesyonel oyuncu, az da olsa baskı hissettiğini, oyunu bırakmasından sonra ilk defa yorumculuk yapacağını ve bunun biraz kendisine garip geldiğini dile getirdi. Yaptığı Thresh ve Blitzcrank oyunlarıyla League of Legends tarihine adını bırakan, hatta bir harekete kendi ismini veren eski yıldız oyuncu şu andaki meta hakkında da fikirlerini söyledi. Şu an oynanan metada herhangi bir şampiyonun seçilebileceğini dile getiren Madlife, profesyonel arenadaki tecrübesini yorumlarda kullanmak istediğini belirtti. Metanın bu denli çeşitlilik gösterdiği bu zamanlarda yıllarca üst seviyelerde oynamış Madlife’ın söyleyecekleri bir hayli merak uyandırıyor.

2012 Kore Espor Ödülleri’nde “Yılın Destek Oyuncusu” ödülünü kazanan Madlife, daha önceki sunucu masası tecrübelerinde gayet olumlu yorumlar almıştı. Yorumculuk konusunda hala kendini yeterli görmeyen oyuncu, kendi yorumculuğu hakkında hala geliştirmesi gereken çok fazla şey olduğunu belirtti.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir