League of Legends mix

Mert Tanrıverdi Avrupa Macerasına Devam Ediyor

Espor sektöründe 10 yılı aşarak ekosistemde en uzun süre yer alan kişilerden biri olmayı başarmış Mert Tanrıverdi, yeni sezon İngiltere’nin Excel takımında çalışmalarını sürdürecek.
Kendi espor girişimlerinden sonra sırasıyla Galatasaray Espor, Royal Bandits ve Royal Youth takımlarında menajerlik yapan Mert Tanrıverdi, Türkiye’deki kariyerini zirvede bırakarak Avrupa’da resmi bir espor takımında çalışan ilk Türk espor menajeri olmayı başarmıştı. Schalke 04 Esports’ta kadro kurma ve birçok süreçte imzası bulunan başarılı menajer, dünya yıldızı birçok isimle de çalışma şansı elde etti.

BrokenBlade Diyince Akla Gelen İlk İsimlerden

TSM ve farklı birçok takımda mücadele etmiş, dünyanın en önemli turnuvalarında yer almış BrokenBlade, kariyerinde uzun yıllar Mert Tanrıverdi ile birlikte çalışmıştı. Mert Tanrıverdi Avrupa macerasında ve öncesinde de birçok ünlü esporcu ile çalıştı. Bunların başında Abbedagge, Armut, Broken Blade, Cepted, Cinkrof, Closer ve Malrang geliyor.

TeamBDS Dönemi

2021 Haziran ayında yaşadığı ekonomik sıkıntılar sebebiyle Schalke 04 Esports, LEC slotunu satma kararı almış ve takımın yeni ismi TeamBDS olmuştu. TeamBDS ilk olarak genel menajer ve birkaç isimle daha yollarını ayırdı, yeni genel menajerini duyurdu. Üst üste gelen bu duyurulardan bir tanesi de, TeamBDS’te League of Legends menajerliği koltuğuna da Mert Tanrıverdi’nin getirilmesiydi.

Yeni Takım, Yeni Macera

İngiliz espor takımı EXCEL bugün Twitter hesabında yaptığı açıklama ile takıma performans koç olarak @Cardonetti_’nin, takım menajeri olarak da Mert Tanrıverdi’nin katıldığını takipçileri ile paylaştı:

Duyuru ardından başarılı menajer de kendi hesabından yaptığı paylaşım ile, EXCEL’e katılmaktan onur duyduğunu, eve yeniden döndüğü için mutluluk duyduğunu belirtti.
Takım oyuncuları Odoamne, Vetheo, Patrik, Targamas, Xerxe gibi harika oyuncularla tüm maçları kazanmayı hedeflediklerini ekledi.

Elinden gelenin en iyisini yapacağına emin olduğumuz Mert Tanrıverdi’ye 5mid ekibi olarak başarılar dileriz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir