League of Legends League of Legends Haberleri

Meteos FlyQuest’e gönderildi

NA LCS’in köklü oyuncularından Meteos, kontratının FlyQuest ile takas edildiğini duyurdu. 100T, Meteos karşılığında, FlyQuest akademi takımı ormancısı Andy “AnDa” Hoang’ı kadrosuna kattı.

Haftayı Optic Gaming karşısında galibiyet ile tamamlayan 100 Thieves’den beklenmedik bir haber geldi. Takımın ormancısı William “Meteos” Hartman, kulüp ile olan sözleşmesinin FlyQuest’e verildiğini Twitter’dan açıkladı. FLY’da başlangıç pozisyonu olmadığını belirten tecrübeli ormancı, akademi takımında oynamak istemediğini de sözlerine ekledi. Attığı tweet’i bir süre sonra silen oyuncu açıklama olarak yazdığı yazıyı yönetimin ricası üzerine sildiğini, takasın cuma günü tamamlandığını ama kendisinin bu transfer ile ilgili bugüne dek hiç bir şey duymadığını vurguladı.

4 galibiyet ve 2 mağlubiyet ile NA LCS’in birinciliğini paylaşan 100T’nin niçin böyle bir takasa yöneldiği henüz bilinmiyor. Rift Rivals 2018’de Levi ve Brandini ile başlayacaklarını duyurmalarına rağmen böyle bir takası kimse beklemiyordu. Şu an kadrosunda üç yabancı olarak Ryu, Ssumday ve Levi’yi bulunduran takım, kurallar gereği bu oyunculardan sadece ikisini oynatabiliyor. Her ne kadar böyle bir takasa gidilmiş olsa da 100T’nin Rift Rivals dönüşünde Ssumday ve AnDa ile devam etmesi bekleniyor.

2013 yılında Cloud 9 ile NA LCS şampiyonluğu yaşayan Meteos’un ise şu an ne yapacağı bilinmiyor. Büyük bir hayran kitlesi bulunan oyuncunun, akademi takımında oynamak istemediğini kesin bir dille vurguladığını hatırlatalım. Organizasyonlardan ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir