MSI 2023: JD Gaming'in Rakibi Golden Guardians League of Legends tr

MSI 2023: JD Gaming’in Rakibi Golden Guardians

Londra’da devam eden MSI 2023’te heyecan grup eşleşmelerinin son gününde devam etti. Bugünün karşılaşmasında LPL Şampiyonu JD Gaming,  Amerika’nın güçlü takımı Golden Guardians ile karşılaştı.

Üst grup eşleşmelerinin son gününde Çin temsilcisi JD Gaming ve Amerika temsilcisi Golden Guardians karşı karşıya geldi. Rakibine şans vermeyen JD seriyi 3-0 kazanarak kazananlar grubu yarı finaline yükseldi. Golden Guardians ise yoluna kaybedenler potasında devam edecek.

1. Harita:

Serinin ilk haritasının ilk 20 dakikası karşılıklı skorlar ile geçilirken kontrol JD Gaming’deydi. 23. dakikada totem üstünlüğünü kullanıp Baron’u hanesine yazdıran JD, hemen sonrasında kazandığı takım savaşıyla 24. dakikada oyunu bitirerek erken bir galibiyet aldı.

2. Harita:

Golden Guardians ikinci haritaya iyi başlayan taraftı. Ekip 24. dakikada 11-5 skor ile 3 bin altın öndeydi. Sonrasında takım savaşlarında çok daha iyi oynayan JDG avantajı eline aldı. Üstünlüğünü maç sonuna kadar koruyan ekip haritayı kazanarak seriyi 2-0’a getirdi.

3. Harita:

Son şansını da iyi kullanamayan Golden Guardians, JD Gaming karşısında direnemedi. 3. haritada da baskın performansına devam eden Çin şampiyonu 27. dakikada oyunu bitirerek seriyi 3-0 kazandı.

JD GAMING: 369 – Kanavi – Knight – Ruler – Missing / Cloud 9: Licorice – River – Gori – Stixxay – Huhi

MSI 2023’teki diğer maçlar ve detaylar için 5mid.com’u takip etmeye devam edin!

Fikstür, sonuçlar ve League of Legends’ın resmi tüm haberleri için: https://watch.lolesports.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir