League of Legends League of Legends Haberleri

NA CS 2017 Yaz Mevsimi’nde üçüncü hafta sonuçlandı

NA Challenger Series 2017 Yaz Mevsimi’nde heyecan son sürat devam ediyor. Perşembe ve Cuma günü oynanan altı karşılaşmayla üçüncü hafta geride bırakıldı.

İlk gün mücadelelerinde BIG-DFX, TS-EUN ve GCU-CLA serileri oynandı. Ligin orta sıra ekiplerinden Big Gods Jackals, yıldızlar takımı olan Delta Fox karşısında nispeten rahat bir seriyle sonuca giderken rakibinin mağlubiyet serisini devam ettirdi. Ligin birincisi ve ikincisinin karşı karşıya geldiği Tempo Storm-eUnited serisinde gülen taraf eUnited oldu. Aldığı galibiyetle ligdeki galibiyet serisini beş maça çıkaran EUN, liderlik koltuğundaki yerini pekiştirdi. Günün son serisinde ikinci sıradaki bir diğer takım olan Gold Coin United, ligin en zayıf ikinci takımı olarak gösterilen CLG Academy’ye fırsat tanımayarak rakibini 2-0 ile mağlup etti.

İkinci gün karşılaşmalarında ise DFX-EUN, BIG-GCU ve CLA-TS karşı karşıya geldi. İkinci gün ilk maçında Delta Fox ile eUnited Vadi’ye indi. Imaqtpie’nin yıldızlaştığı ilk oyunda güçlü rakibini sürpriz bir şekilde mağlup eden DFX, ikinci ve üçüncü oyunda silik görüntüsünü devam ettirince bir kez daha yenilgi yüzü gördü. Delta Fox, aldığı bu mağlubiyetle beş maçlık yenilgi serisini altı maça taşıdı. Günün merakla beklenen mücadelesi ise Big Gods Jackals ile Gold Coin United kozlarını paylaştı. Toplam 55 dakika süren ilk oyunda talihsiz bir şekilde galibiyeti elinden kaçıran GCU, ikinci ve üçüncü oyunlarda kaçan galibiyetini acısını çıkartarak rakibini 2-1 ile devirdi. Günün son serisinde CLG Academy ilk oyunda baskın bir performansla Tempo Storm karşısında galibiyete uzanmasına rağmen ikinci ve üçüncü oyunlarda hiçbir varlık gösteremedi ve haftayı mağlubiyetle kapattı.

NA Challenger Series 2017 Yaz Mevsimi’nde üçüncü hafta sonunda oluşan puan durumu şu şekilde:

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir