League of Legends

NA LCS’te 3. hafta sona erdi

Birbirinden çekişmeli üç maçın ardından NA LCS 2018 Bahar Mevsimi’nde üçüncü hafta sona erdi. Ligde üç takım zirveye ortak durumda.

İkinci günün açılış maçında lider Echo Fox ile Optic Gaming karşı karşıya geldi. Bir önceki gün CLG’ye kaybeden ve Team Liquid ile Cloud9’ın zirveye ortak olmasına izin veren FOX, Optic karşısında sürprize izin vermedi ve haftayı galibiyetle noktaladı. Arrow’un Kog’maw ile hasar istatistiğinde en yakın rakibine 10k fark atması takımını mağlup gelmekten kurtarmadı. Bu maçın hemen ardından 100 Thieves ile Team SoloMid sahne aldı. Lige istediği başlangıcı yapamayan TSM, Hauntzer ve Bjergsen ile etkili olarak rakibini devirmeyi başardı. Destek Mithy’nin Ornn ile hasar konusunda ormancısını ikiye katladığını belirtelim.

Lige henüz galibiyeti bulunmayan ve Cuma günü takım koçu Locodoco’yu kovan Golden Guardians, Team Liquid’e de boyun eğmekten kurtulamadı. Pobelter 8-0-4’lük Azir performansıyla yıldızlaştı. Günün bir diğer maçında Cloud9, 47 dakikada yalnızca iki kule verdiği Clutch Gaming’i devirmeyi başardı. Clutch tarafında yalnızca Febiven’in bir şeyler yapmaya çalıştığını gördük. Haftanın kapanış karşılaşmasında ilk gün lider Echo Fox’u deviren CLG sahne aldı. Huhi’nin orta koridorda Zilean ile yıldızlaştığı maçta FlyQuest’i rahat geçen ekip, üçüncü haftayı ikide iki ile kapatmış oldu.

Echo Fox 1-0 Optic Gaming

100 Thieves 0-1 Team SoloMid

Golden Guardians 0-1 Team Liquid

Clutch Gaming 0-1 Cloud9

CLG 1-0 FlyQuest

1 Yorum

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.