League of Legends

Nardeus, SuperMassive’e transfer oldu

SuperMassive e-Sports, Tomáš “Nardeus” Maršálek’i kadrosuna kattığını duyurdu.

Şampiyonluk Ligi’nde yaşanan hareketli transfer gündemine son olarak SuperMassive ekibi de dahil oldu. Önceki günlerde sosyal medya hesaplarından 7 rakamı üzerine paylaşımlar yapan takım, birçok kişiyi hem meraklandırmış hem de heyecanlandırmıştı. Bugün yapılan resmi açıklama ile beraber SuperMassive, Nardeus’u 7. oyuncusu olarak  kadrosuna dahil ettiğini duyurdu. Ligimizde daha önce Beşiktaş forması giyen ve performansı ile büyük beğeni toplayan nişancı böylece tekrar Şampiyonluk Ligi’ne dönmüş oldu.

Beşiktaş’ın 2015 yılında Bahar Mevsimi şampiyonluğu yaşadığı kadrosunun önemli bir parçası olan Nardeus, takımın yıldızları arasında yer alıyordu. BJK ile IWCI şampiyonluğu ve MSI gibi uluslararası arenada önemli bir tecrübe elde etmişti. Yıldız nişancı Beşiktaş’ın 2015 Yaz Mevsimi’ndeki yaşadığı düşüş ve kaçan şampiyonluğun ardından takımdan ayrılarak Avrupa’nın yolunu tutmuştu. 3sUp, Mouse e-Sports gibi Avrupa Yükselme Ligi takımlarında forma giyen nişancı bu takımlarda herhangi bir başarı elde edemedi. Aradan geçen bir yılın ardından tekrar Şampiyonluk Ligi’ne dönen Nerdeus, SuperMassive taraftarlarını fazlasıyla heyecanlandırdı.

Takımın şu anki nişancısı Achuu kadroda tutularak  yedi oyunculu bir sisteme geçen SuperMassive, stratejik açıdan büyük bir avantaj elde etmiş durumda. Üst koridorda Thaldrin ve FabFabulous ikilisinden alışık olduğumuz oyuncu rotasyonu bundan sonra Achuu ve Nardeus arasında da gerçekleşecek gibi gözüküyor. Ayrıca Nardeus ve Dumbledoge arasındaki yüksek uyum bu noktada önemli bir kilit nokta olma potansiyeline sahip. SuperMassive’in bu transfer hamlesinin ligin geri kalan haftalarında performansına nasıl yansıyacağını hep beraber göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.