League of Legends League of Legends Haberleri

Nardeus, TBF Yarı Finali’nde oynayamayacak

Geçtiğimiz hafta oynanan çeyrek final maçlarının ardından yarı finalde Team Turquality ile eşleşen Beşiktaş’ta şoke edici bir gelişme yaşandı.

Takımın Çek Cumhuriyet vatandaşı olan saldırıcı gücü taşıyıcısı Nardeus’un, Beşiktaş e-Spor Kulübü’nün Facebook üzerinden yaptığı duyuruyla vizesinde yaşanan sıkıntılardan dolayı Türkiye’ye gelemediği öğrenildi. Nardeus’un yerine ise takımda yedek olarak görev alan Honos oynayacak. Takımın yıldızı olan Nardeus kuşkusuz Beşiktaş için önemli bir kayıp. Onun yokluğunda Honos’un neler yapacağı ise merak konusu.

Ekran Resmi 2015-08-01 02.18.25

Kış mevsiminde iki maç görev alma şansı yakalayan Honos, renkli kişiliği ve takım arkadaşlarıyla olan iyi ilişkisiyle dikkatleri çekmişti. Nardeus’un son maçlarda form düşüklüğü yaşaması ve vize sıkıntısının ardından Honos büyük bir sorumluluk almış durumda. Zira Beşiktaş, Team Turquality gibi performansı yükselişte olan ve finali hedefleyen bir takıma karşı oynayacak.

Bununla birlikte, Türkiye e-Spor camiasında bir süredir Nardeus’un Beşiktaş’ta mutsuz günler geçirdiğinin konuşulduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Beşiktaş kulübü oyuncularının bireysel Twitch yayınlarında da sohbete sık sık konu olan bu mevzu hakkında ise elimizde sadece Beşiktaş’ın yaptığı resmi duyurunun bulunduğunu ve yukarıda bahsettiğimiz her şeyin birer dedikodudan ibaret olduğunu da vurgulamak istiyoruz. Yalnızca yarı final mücadelesinin hemen bir gün öncesinde yaşanan böyle büyük bir gelişmenin ardından Nardeus hakkında söylenenleri sizlerle paylaşmak istedik. Beş maçlık seride en kilit oyuncularından biri olmadan Beşiktaş’ın nasıl bir performans sergileyeceğini merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir