League of Legends League of Legends Haberleri

Nardeus ve Taikki Beşiktaş’tan ayrıldı

Beşiktaş’ın yıldız saldırı gücü taşıyıcısı Nardeus ve ormancı Taikki, takımdan ayrıldıklarını açıkladı.

Dünya Şampiyonası’nın sona ermesiyle birlikte yeni sezon öncesinde liglerden transferler haberleri gelmeye başladı. Ülkemizdeki takımlar adına ilk ve önemli haber ise Beşiktaş cephesinden geldi. Takımın sevilen ve yıldız oyuncu konumundaki Nardeus ile yaz mevsiminde kadroya dahil olan Taikki takımdan ayrıldı. Kendi Facebook hayran sayfasından haberi veren Nardeus, Beşiktaş taraftarlarını bir hayli üzmüş oldu çünkü büyük bir hayran kitlesine sahipti. Öte yandan takımın ormancısı Taikki de Nardeus ile birlikte ayrılan isim oldu. İkilinin yeni takımı ise aynı.

Nardeus’un paylaştığı bilgilere göre yeni takımları Avrupa’dan 3sUP ekibi oldu. Yükselme liginde mücadele edecek olan takım, Avrupa LCS’e yükselmeye çalışacak. Nardeus ayrıca Türkiye’de kendisini çok iyi geliştirme fırsatı bulduğunu belirtti ve sevenlerine teşekkür etti.

Beşiktaş adına yaşanan bir başka çok önemli ayrılık daha var. 2015 yılında parlayan ve performansını sürekli arttırarak Beşiktaş’ın önemli ismi olan Dumbledoge da takımdan ayrıldı. Yılın en çok yükseliş gösteren oyuncu ödülünü alan Dumbledoge, Beşiktaş ile sözleşme imzalamadı ve şu an serbest oyuncu durumunda. Avrupa takımlarından birinde oynamak istediğini sık sık belirten oyuncunun yeni takımı hakkında ise hiçbir bilgi yok.

Kadrosundan ikisi çok önemli olmakla beraber üç oyuncusunu kaybeden Beşiktaş’ın bu oyuncuları kimlerle dolduracağı şimdilik bilinmiyor. Hedefi Türkiye ile sınırlı olmayan takımın kuşkusuz bu kayıpları daha iyi transferler ile telafi etmesi gerekecek. Bu isimlerin yerine kimlerin geleceği hakkında da herhangi bir haber veya spekülasyon bulunmamakta. Takım adına gerçekleşecek olan yeni haberleri yine sitemizden takip edebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Takımların en güncel kadroları, tüm transfer haberleri için Dev League of Legends 2015 Transfer Dosyası

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir