League of Legends League of Legends Haberleri

Na’Vi League of Legends takımı kuruyor

Dota 2 ve CS:GO sahnesinin tanınan yüzü, League of Legends sahnesine geri geliyor. 3 yıl aradan sonra League of Legends takımı kurma kararı alan organizasyon, sahneye farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

Organizasyonun yaptığı resmi açıklama şu şekilde:

[su_quote]Natus Vincere League of Legends’a geri dönüyor ve yeni kadro kısa bir süre sonra duyurulacak. Takımın kurulma süreci, klasik sporlardaki gibi işleyecek: Organizasyon bir koç belirleyecek ve bu koç takımı oluşturacak.

League of Legends uzun zamandır dikkatimizi yoğunlaştırdığımız bir sektördü. Natus Vincere daha önceden dünyadaki en popüler MOBA oyunlarına girmeyi denese de, bu sefer eSpor sahnesinde kullanılan menajerler üstüne kurulu takım yerine oyuncu odaklı takım konseptinden uzaklakmaş istedik.

 

Bunun yerine, geleneksel sporlardaki deneyimi kullanmaya karar verdik. Önce menajerleri işe alacağız, ardından menajerlerin önerilerini kullanarak League of Legends takımımızı kuracağız. e-Spor geliştikçe, geleneksel sporlarda kullanılan kurallar aynı ölçüde e-Spor’un içine giriyor. İnanıyoruz ki bu geleneksel yolda gitmemiz, doğru yolda gitmemiz için bir adım.

 

Birkaç gün içerisinde League of Legends koçumuzu duyuracağımız bir açıklama yayınlayacağız. Sitemizi takipte kalın. Eğer kendinizi profesyonel ve bu pozisyonda çalışabilmek kapasitede hissediyorsanız, CV’nizi göndermekten çekinmeyin.[/su_quote]

e-Spor sahnesinde geleneksel sporlardaki kuralları ve yönetim şemasını uygulayacak olan ilk takım olma yolunda ilerleyen Na’Vi’nin başarılı olup olmayacağı şu an için bir muamma.

Na’Vi’nin Avrupa Yükselme Ligi’nde bir takım kuracağı ise hemen hemen kesin. Organizasyonun, daha önce LCS’deki yerini satacağını açıklayan Dignitas ile herhangi bir iletişim içerisinde olup olmadığı ise bilinmiyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • alperen 14 Ekim 2015

    güzel olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir