League of Legends League of Legends Haberleri

Na’Vi, League of Legends takımını duyurdu

Dota 2 ve CS:GO’dan tanıdığımız e-Sporun köklü organizasyonlarından Na’Vi, League of Legends profesyonel sahnesine giriş yaptı.

Natus Vincere, birkaç ay önce League of Legends takımı kuracağını duyurmuştu. 2016 sezonun başlamasına kısa bir süre kala takımın bütün detayları organizasyon tarafından açıklandı. Yapılan açıklamaya göre takımın kadrosu Jwaow, Amin, SozPurefect, exork ve MounTain isimlerinden oluşuyor. Kadroda yer alan Amin ve SozPurefect, daha önceden Yükselme Ligi tecrübesiyle Na’Vi’ye katıldı. Jwaow ise 2015’te LCS havasını solumuştu ama şu an için yeni takımın genel olarak çaylak isimlerden oluşturulduğunu söyleyebiliriz.

Lige baktığımız zaman ise 2016 Avrupa Yükselme Ligi’nde oynayacak takımların henüz tam olarak belli olmadığını görüyoruz. Şu an sadece Copenhagen Wolves ve Denial eSports’un mücadele edeceği kesinliğini koruyor. Rekabetin arttığı profesyonel sahnede Na’Vi ekibini zorlu takımlar bekliyor olacak. Dota 2 ve CS:GO turnuvalarında kalıcı olarak yer alan Natus Vincere’nin aynısını LoL adına da gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceği büyük bir merak konusu.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir