League of Legends League of Legends Haberleri

Newbee yeni kadrosunu duyurdu

LPL takımlarından eski adıyla Qiao Gu Reapers, yeni adıyla Newbee Yaz Mevsimi için oluşturduğu kadroyu duyurdu.

Bahar Mevsimi’nde büyük bir drama yaşayan takım hatırlayacağınız üzere lig aşamasında harika bir takım oyunu ortaya koymuştu. Kendi grubunu lider bitiren ekipte, play-off’lar öncesi takımdaki oyuncular arasında meydana gelen bir kavga patlak vermişti. Birbiriyle anlaşamayan ormancı Swift ve orta koridor oyuncusu Doinb arasında yaşanan problem takıma da doğrudan yansımış, bu olayın ardından orta koridorda nişancı Peco görev alırken Uzi de as nişancı olmuştu.

LPL’de şampiyonluğun favorileri arasında gösterilen Newbee bu tatsız olayın ardından bir anlamda şampiyonluktan oldu. Yarı final serisinde maça çıkacak bir kadro sunamayan ekip, alınan karar sonucu Edward Gaming eşleşmesinde 3-0 yenik sayıldı. Üçüncülük maçında ise Team WE tarafından ağır bir şekilde 3-0 yenilerek dördüncülük ile yetinmek zorunda kaldı. Takımın Yaz Mevsimi öncesi transfer konusunda ne tür çalışmalar yapacağı bir hayli merak konusu olmuştu. Çin ekibi kadronun yapı taşlarından olan üst koridor V ve ormancı Swift’i takımda tutmayı başardı. Newbee geçtiğimiz haftalarda orta koridor için efsane isimlerden Dade ile anlaştığını duyurmuştu. Destek rolü için ise takıma sonradan katılan Mor ile devam etme kararı alındı. En çok merak edilen bölge olan nişancı rolünde ise eski adıyla Peco yeni adıyla HappY görevine devam edecek. Takım ayrıca orta koridor için iki yedek oyuncuyu da kadrosuna kattı.

Newbee’nin kendisinden beklenen performansı yeni kadrosu ile gösterip gösteremeyeceğini önümüzdeki mevsimde hep beraber göreceğiz.

editor
e-Spor hayranı ve profesyonel sahnenin takipçisi biraz da weirdo.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir