League of Legends

Ninja, HWA’ya transfer oldu

Riot Games

Ülkemizdeki League of Legends sahnesinin en köklü organizasyonlarından birisi olan HWA, orta koridoruna Ninja’yı transfer ederek 2018 Kış Mevsimi kadrosunu tamamladı. Takım henüz resmi açıklamayı geçmese de Riot Games’in oyuncu sözleşmeleri veritabanında Ninja’nın yeni takımı görülebiliyor.

2017 Kış Mevsimi’nde talihsiz bir biçimde ligden düşen HWA, Yaz Mevsimi’ni Yükselme Ligi’nde geçirdi ve burayı domine ederek Şampiyonluk Ligi’ne geri döndü. YL’deki kadrosunun büyük bir bölümünü koruyan takım da ligimizdeki Koreli furyasından nasibini aldı. Daha önce Team Envy ve ülkemizde Dark Passage forması giyen Ninja, önümüzdeki yıl HWA’nın şampiyonluğu için mücadele edecek. Takımın kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Armut
  • Orman: Trix
  • Orta koridor: Ninja
  • Nişancı: Achuu
  • Destek: Revanche

HWA’nın kadrosuna baktığımızda takımın hikaye dolu olduğunu söylemek mümkün. YL’de kendini kanıtlayan ve nick değiştirerek ligdeki zorlu üst koridor havuzunda kendisine yer bulmaya çalışan Armut ilk defa 2018 Kış Mevsimi’nde TŞL tecrübesi edinecek. Geçtiğimiz yıl düşen kadrodan geriye kalan en önemli oyuncu olan Trix ise bir kez daha agresifliği ve taşıyıcı oyun tarzıyla HWA’yı üst sıralara taşımaya çalışacak. LCS’te ne yazık ki istediğini bulamayan Ninja da geçtiğimiz yıl Dark Passage’da geçirdiği bir aylık süre içerisinde neler yapabileceğini gösterdi. Achuu’yu ligimiz seyircisi yakından tanıyor elbette. SUP’tan ayrıldıktan sonra kısa bir Avrupa macerası yaşayan fakat bir türlü dikiş tutturamayan Achuu bir kez daha kendini kanıtlama fırsatı buldu. Tüm kadro içerisinde herkesin en dikkatle izleyeceği oyuncu ise şüphesiz Revanche. Radikal bir karar alarak nişancı pozisyonundan desteğe geçen oyuncu, daha önce Galakticos’ta da destek oynasa da vasatın üstüne çıkamamıştı. Revanche’ın da YL’de harika bir mevsim geçiren oyunculardan birisi olduğunu not düşelim. Genel olarak kendisini kanıtlamaya çalışacak gibi gözüken mütevazi HWA kadrosunun neler yapabileceğini hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.