League of Legends League of Legends Haberleri

Olleh ve Hauntzer, Golden Guardians’a transfer oldu

Golden Guardians sezonun ilk transferlerini üst koridor ve desteğe yaptı. Takım TSM’den Hauntzer ve Team Liquid’den Olleh’le anlaştı.

Broken Blade’in transferiyle takımdan ayrılması beklenen Hauntzer kariyerine NA LCS’te devam edecek. Golden Guardians’la anlaşan başarılı üst koridor gelecek sene TSM’e rakip olacak. Kariyerine Kuzey Amerika’nın alt liglerinde başlayan oyuncu en büyük başarılarını TSM’le yaşadı. Yaklaşık üç sene boyunca TSM kadrosunda bulunan isim takımın önemli parçalarından biri olmayı başardı. Dyrus’ın oyunu bırakmasıyla transferi gerçekleşen Hauntzer takımla 2 Worlds ve 1 MSI gördü.

Ekibin bir diğer transferi ise Koreli destek Olleh. Kt Rolster’la espor kariyerine başlayan isim 4 farklı ülkede oynadı. Kore’de başlayan kariyerine Brezilya’da Pain Gaming forması altında devam eden Olleh, oradan Hong-Kong Esports’a transfer oldu. Hong Kong’dan 2016 yılında ayrılan isim Kuzey Amerika temsilcisi Immortals’la anlaştı. Kuzey Amerika kariyerine burada başladı. Immortals’ın dağılmasıyla Team Liquid’e transfer olan oyuncu burada iki mevsimi de şampiyon tamamladı. Uluslararasında pek başarılı olamayan takım önce MSI’da gruptan çıkamadı, ardından da Worlds serüvenleri de aynı şekilde sonuçlandı. Takımın CoreJJ’i almasıyla kendine takım arayan Olleh de kısa sürede bunu başardı.

Takımın geçen seneki oyuncuları Lourlo ve Matt’in sözleşmeleri devam ediyor. Takım yeni transferlerle birlikte üst koridor ve destek rolünde değişmeli mi oynayacak bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir