League of Legends League of Legends Haberleri

Peanut, Longzhu Gaming’e transferinin ayrıntılarını paylaştı

Güney Kore’nin önde gelen medya şirketlerinden OSEN, transfer döneminin en dikkat çeken isimlerinden Peanut ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde SK Telecom T1’dan ayrılan ve sürpriz bir şekilde geçtiğimiz mevsimin LCK şampiyonu Longzhu Gaming ile anlaşmaya varan Peanut, transferiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. 21 Kasım Salı gece yarısını dört dakika geçe free agent olduğunu açıkladığını ve bunun hemen ardından Longzhu koçu Hirai’nin kendisi telefonla aradığını söyleyen Peanut, koçun yaklaşık yarım saat içinde yanına gelerek anlaşma önerdiğini dile getirdi.

Longzhu Gaming ve takım koçunun kararlılığının kendisini oldukça etkilediğini belirten yıldız ormancı, 19 Kasım’da SKT ile sözleşme uzatmama kararı aldığını ve 21 Kasım’a kadar beklediğini söyledi. Bu tarih geldiğinde tekliflere açık olduğu duyurusunu yapan Peanut, Longzhu koçunun herkesten önce kendisine ulaştığını ve takım ile ilgili aktardığı bilgilerle güvenini kazandığını ifade etti. Gerek takımın, gerekse de koçun ortaya koyduğu bu tutumu asla unutmayacağını dile getiren Koreli genç yetenek, elinden geleni yapacağını ve kendini yeniden ispatlayacağını belirtti.

espor yazarı, avukat

1 Comment

  • Alp 29 Kasım 2017

    Peki takım batabilirmi onun hakkında bilgi varmıdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir