League of Legends League of Legends Haberleri

Profit, Roccat’e transfer oldu

Geçtiğimiz mevsim SK Telecom T1’dan ayrıldıktan sonra Avrupa’da Ninjas in Pyjamas takımında oynayan Profit, Roccat’e transfer oldu. Takım, aynı zamanda koç pozisyonuna ise eski oyuncusu Freddy112’yi getirdiğini de duyurdu.

2017 Yaz Mevsimi’nde kötü günler geçiren fakat ligin sonuna doğru toparlayan Roccat, 2018 sezonunda ciddi kadro değişikliklerine gidiyor. Alt koridor ikilisi Hjarnan ve Wadid’i G2’ya gönderen takım, neredeyse sıfırdan bir takım kuruyor diyebiliriz. Ormancısını da Schalke 04’e kaptıran ekipte ilk transfer olarak Profit açıklandı.

SKT’nin sezon arasında gönderdiği ilk oyuncu olan Profit, Fnatic Academy’nin slotunu satın alan Ninjas in Pyjamas’a transfer olmuştu. Nagne ile takımın iki yabancısından birisi olan oyuncu, sezon içerisinde takıma alışmakta problem yaşadı. Yine de kalitesini karşılaşmalarda koridor eşleşmelerinde gösterebilen Profit’in hala oldukça genç oluşu, oyuncunun lige daha fazla ısındıktan sonra gerçek potansiyelini Vadi’ye yansıtabileceği anlamına geliyor. Takımın orman rolünde de Memento olacak. Daha önce de Roccat forması giyen oyuncu, son olarak Schalke 04’te oynamıştı.

Şu an için Roccat’in bir orta koridor oyuncusu ile alt koridor ikilisine ihtiyacı var. 2017 sezonunda kötü oynamasına rağmen dedikodular takımın HeaQ ile tekrar anlaşacağı yönünde. Orta koridor için ise takımın yabancı hakkını kullanacağı tahmin ediliyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir