League of Legends League of Legends Haberleri

Ray, Dignitas’tan ayrıldı

Geçtiğimiz sezonu Apex’te geçiren Ray, Philadelphia 76ers’ın satın aldığı ve ismini Dignitas olarak değiştirdiği takımdan ayrıldı. Twitter üzerinden bir açıklama yapan oyuncunun bir sonraki durağının neresi olacağı konusunda bir bilgi bulunmuyor.

NA LCS’te kadro değişiklikleri tüm hızı ile devam ediyor. 2016 Yaz Mevsimi’nde NA LCS’e yükselen Apex’in üst koridor oyuncusu Ray da takımdan ayrıldığını açıkladı. Takım mevsim finallerinde iyi bir performans ortaya koyamasa da Yaz Mevsimi’nde istikrarlı bir oyun ortaya koyarak Apex’in en iyisi olarak öne çıkan oyuncunun sezon arasında birçok teklif alacağına hiç şüphe yok. Üst koridorda “yetenek” konusunda sıkıntı yaşayan NA LCS’te kendisini gösteren ve ligin en iyi üst koridor oyuncularından birisi olarak gösterilen Ray, taşıyıcı-üst koridor tarzı ile Apex’in zaferlerinde de önemli bir rol oynamıştı.

Yaptığı yayın sırasında ya EDG’ye ya da bir NA LCS takımına transfer olacağını söyleyen oyuncunun hangi takıma transfer olacağına dair dedikodular da böylelikle başlamış oldu. NA LCS’te birçok seçeneği bulunan oyuncunun Immortals’a gideceği söylentileri bulunuyor. Oyuncunun Dignitas’tan ayrılmasına neden olarak ise takım içi henüz bilinmeyen problemler gösteriliyor. Oyuncunun Dignitas’tan kötü bir şekilde ayrıldığı düşünülürken, takım yetkililerinden henüz bir açıklama gelmedi.

Dardoch’un IMT’ye transfer olmasından sonra ise Duke-Bengi ikilisinin Dignitas’a transfer olabileceği de söylentiler arasında. Birkaç ay önce Philadelphia 76ers tarafından satın alınan organizasyonun yeni bir kadro kurmak amacıyla büyük paralar harcayabileceği konuşuluyordu.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir