League of Legends League of Legends Haberleri

Remi Kaos Latin Gamers’a transfer oldu

Maria “Remi” Creveling, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Kaos Latin Gamers takımının yeni destek oyuncusu olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz yıl Bahar Mevsimi’nde NA LCS takımlarından Renegades’te oynayan Remi, takım ile NA CS’de de mücadele etmiş ve LCS yolculuğunda Renegades’in önemli bir parçası olmuştu. LCS’e çıktıktan sonra beklenilen performansı ortaya koyamayan Remi, performansından ötürü takımdan gönderilmiş ve yerine Hakuho getirilmişti.

NA LCS’te sadece 6 karşılaşmaya çıkmayı başaran Remi, 1.46 KDA ortalaması tutturmuştu. Öte yandan NA CS’de oynadığı 11 maçta 6.47 KDA ortalaması ile oynayan oyuncu, koridor hakimiyeti bakımından oldukça yetenekli olmasına rağmen pozisyon alma konusunda sıkıntılar yaşıyordu. Remi Renegades’ten önce Curse Academy ve Team Dragon Knights takımlarında da mücadele etmişti.

KLG’nin yeni sezon için kadrosu ise henüz belli değil. Eylül ayında Carlos “Spotted” Ibanez, Julio “Juliostito” Berrios, Arlindo “element” Leal Neto ve Maneul “BearJew” Parrochia takımdan ayrılmıştı. KLG’de kalan oyuncular ise Joaquin “Plugo” Perez ve Renato “TheFoxz” de Sousa’ydı. Takım IWCQ 2016 turnuvasına da katılmış ve 1-6 skoru ile grup aşamasında elenmişti.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir